Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt a gyakorin olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt a gyakorin olyan pár,ahol a nő kétszer akkora,mint a férfi? Milyen így a szex?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,más pároknál hogy van óriási súlykülönbség esetén. Könnyen megy a szex? Nekem volt több,mint kétszer nehezebb kedvesem,én imádtam vele együtt lenni.

2021. márc. 7. 15:03
1 2
 1/15 KittyhOWO ***** válasza:
100%

Szia , nálunk is így működik jóval nagyobb a testsúlyom mint páromnak, de szeret velem együtt lenni, azt mondja mindig, hogy jó puha vagyok :D

néha gátl egy két dologban bár az inkább a magasság különbség miatt van, körülbelül 30 cm-rel magasabb a párom mint én, de a súlykülönbség nem zavaró az együttlét során :)

2021. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is mindig ezt mondtam a páromnak,hogy imádom a hatalmas,puha testét. Ő magas is volt,178 cm,192 kg.
2021. márc. 7. 16:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És bír még mozdulni? Nekem egy csajom volt, aki 130 kg volt akkor, mikor dugtunk, már akkor is alig bírta a súlyát, én pedig 88 kg. Azóta már majdnem 160. Amúgy élveztem nagyon, főleg azt, hogy nagy a hasa, meg a hatalmas mellei.
2021. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt. Sajnos....Amúgy a súlyához képest mozgékony volt. Neki a hasa volt óriási,lelógott a combja közepéig,a melle kicsi volt.Imádtam őt.
2021. márc. 7. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Izginek tűnik ez a felállás. Sajnos még nem volt benne részem. F
2021. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha szereted a nagyon kövér nőket,akkor tényleg izgi.Én már nem is ismerkednék más testalkatú nővel.
2021. márc. 7. 16:49
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Undorító dagadekok. Xd
2021. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 KittyhOWO ***** válasza:
70%
#7 te vagy az undorító, hogy nem vagy képes normálisan beszélni :)
2021. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Én legalább karcsú vagyok, sovány és fitt. Nem pedig beteg.
2021. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezért van éhezés. A sok bélpoklos felzabál mindent, amíg járni nem tud.
2021. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!