Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány van olyan aki úgy is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány van olyan aki úgy is szokott online szexchatelni hogy barátja van mellette?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit szerettek benne, mi az amiért sosem hagynátok abba?


Illetve meddig mennétek el benne maximum?


2021. márc. 6. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Úgy nem.
2021. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Semeddig :)
2021. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bajom van a párkapcsolatomban es hiába beszélek vele. Pont azt nem erdekli semmi akivel vagyok.


Olyankor akár hiányozhat az is hogy kibeszéljem magam(nem a kapcsolatunkat), megosszam magam, potolva legyen a szeretethiany, vagy (jo)nőnek érezhessem magam, vagy szexuálisan izgasson, ha a párom épp kioltott szexuálisan mert mondjuk épp rossz vele a szex mostanában, összessègében potlék a màsik, de evidens, hogy én sem vagyok több a masik szemében chatpartnernél.

Néha jo is hogy idegen igy nem kell félnem tartanom sem ha esetleg hülyét is csinálnék magambol.

2021. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*és amikor srácok adnak tanácsot srácokhoz (a páromhoz), megosztják hogyan gondolkodik egy Férfi, és mindezt teljesen kotetlen elvégre köztünk nincs semmi, es plane ha magas IQ és EQ ja van a srácnak, igazi férfi, azzal ugy még tartom is a kapcsolatot.

A jelenlegi párom mellett aki le se sz.r joformán, igazábol nem is bánok semmit, nincs soha lelkiismeret furdalásom mert en kértem tole én elmondtam nekem mi hiányzik, ha nem adja meg onnanstol nem az en felelősségem.

2021. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*ha bármi is történne.
2021. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, hogy van, rengeteg nő vevő rá, ha amúgy jó fej vagy. Nyilván többet ne feltétlenül remélj, de a megfelelő időben lazán belemennek egy kis szexchatbe. Az ember szimplán nem monogám, na. Bevallom, amikor volt barátnőm, én is rengeteget szextingeltem. Távkapcsolatban voltam, és az exem nem szerette a lábfétisemet, így bizony neten "megcsaltam". De ez még mindig jobb, mint ha élőben tettem volna, nem?
2021. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!