Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki járt már a Budapesti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már a Budapesti happymassage szalonba? Mik az élmények? Valahol hallottam hogy van orál is de az oldalon elvileg szigorúan tilos a lanyoknak ilyet. Most hogy van ez?

Figyelt kérdés
Lingam

2021. febr. 28. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez úgy van, hogy telefonon megkérdezed. Nyilvánvalóan nem fogják kiírni hogy amúgy kupleráj üzemel az adott helyen. Ettől még van tényleg olyan szalon ahol nix happy finis. Ami viszont Lingam-mal hirdeti magát, na ott tuti hogy van 😂
2021. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem csak fura volt az oldalon az a szabály hogy ha az adott lány megszegi a szexualis szolgáltatás tilalmat akkor azonnal elküldik. Ez eddig oké de vajon honnan tudná a szalon hogy odabent mi történik😊ha csak mi vagyunk bent. Van kamera? Az viszont érdekes
2021. febr. 28. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamera nincs, de a főnökség küldhet beépített embereket, akik provokálják a lányt és lebuktathatják.
2021. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ők szinte mind szopnak is.

Kivéve a Happy szalonosok, nekik tiltják.


[link]

2021. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen szoktam nézni az oldalt de akkor valóban lehet ilyen trükk ja hogy beküldenek csalit
2021. febr. 28. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az értékelések is árulkodóak lehetnek, ha valakit lecumiznak és értékelésben leírja a vendég h happyxy istenien franciázott, már le is bukott. Az egyik, mar nem ott dolgozo lany meselte nekem, hogy volt olyan ember, aki 100 ezret adott volna neki, ha franciázik, de nem vállalta. Ő pl. elképzelhető h beépített volt, épeszű ember egy egyszerű franciára nem költ el egy százast...

19/F

2022. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!