Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ennyire gonosz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire gonosz egy lány, hogy ki kötöz az ágyhoz és ott hagy?

Figyelt kérdés
Eléggé csőbe húzott sajnos. Elhitette velem hogy szexelni akar mert szexinek tart. Elhoztam ide haza, csak mi voltunk itthon. Azt mondta ki akar kötözni az àgyamhoz és meglovagolni. Én bele mentem. Pucéran ki voltam kötve. Azt mondta ki megy a fürdőbe mindjárt jön erre hazament. Ki derült jól meg szivatott és rajtam röhögnek a többi csajjal. A húgom haza jött és kiabaltam és ki szabadított. Nagyon megalázó és kínos egy szitu volt de nem mondja el senkinek. Hogy lehet ennyire gonosz valaki? Azt hittem ilyen a filmekben van csak. Éreztem én itt valami nem stimmel mert amúgy a kutyának.se kellettem eddig se.

2021. febr. 27. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Felháborító mik vannak🙄Fotózott meg videozott is?

Te is szivasd meg.

2021. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem szerencsére csak ott hagyott
2021. febr. 27. 19:18
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Jó, de a hűtőt nem pakolta ki? Mert azt is kinézem belőle.
2021. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Hülye gyerekes p*csa. Remélem, egyszer majd valaki ugyanezt megcsinálja vele.
2021. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Simán feljelenteném személyi szabadság korlátozásáért. Hebegjen a zsaruk előtt. A kedves szülei meg tudják, milyen embert neveltek. Mert ez k..a lesz, az biztos!És ilyenkor amúgy mit mondanak a feminácik?


F, 37

2021. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyílván igaz a sztori :D
2021. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság: Amíg nem bízol valakiben, addig ne engedj semmi perverzet, csak sima szex.

Az élet nem olyan, mint a filmekben, ahol mindig baromi egyszerű és laza az egyéjszakás kaland.

2021. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom nélkül egyáltalán hogy engedhetted meg hogy egy olyan lány kötözzön ki akit alig ismersz?
2021. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
ilyenek a nők
2021. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenek a kamu kérdések 🤷‍♂️
2021. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!