Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan fogom tudni ha orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom tudni ha orgazmusom van?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, még sosem volt. Önkielégítés közben érzek bizonyos dolgokat, de azok valószínűleg csak a felizgulás érzései(??).

Milyen egy orgazmus? Biztosan észre fogom venni?

Segítő válaszokat köszönöm, privátot nem kérek.



2021. febr. 24. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

észreveszed, mert mindent elsöprő, olyan, mint amikor átszakad az áradáskor a homokzsákokból épített fal, s a folyó bezúdul, s kimos mindent


Hány éves vagy?

2021. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Garantáltam tudni fogod, hogy ez az.
2021. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos még én sem éreztem soha.. pedig már 25 éves vagyok.
2021. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

100% hogy észre fogod venni! Semmivel sem összehasonlítható, mámorító érzés.

Tanács: ne hajtsd, ne kergesd, az orgazmus mint pillangó a réten ha kézzel, lábbal hadonászva kergeted akkor elillan, ha csak gyönyörködsz benne akkor előbb-utóbb a te virágodra is alászáll. Engedd el magad és csak élezd a gyönyört ahogy neked legjobban esik, a többit tudni fogja a tested.

2021. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogod, nem tudni.
2021. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a baj, hogy nem csinálod az önkielégítést elég ideig, ne szabj neki időt, ahogy legjobban esik, azt csináld egész addig, amíg nem lesz orgazmusod. Hát biztos észreveszed, mert nagyon hirtelen jön és sokkal erősebb érzés, mint a felizgulás, én kb ájulás határán vagyok olyankor és ha elmúlik, megnyugszol és már általában nem kívánod tovább, csak pihennél. Legalábbis masztinál. Ha pasival vagyok, akkor azért nehezebben visz rá a lélek, hogy abbahagyjam :D de egyedül elég ennyi is.
2021. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A csiklóddal se tudsz elmenni? Mert az oké, hogy hüvelyi nincs, sokak így vannak ezzel.

Ajánlom, hogy csavard le a zuhanyrózsát, hogy csak a cső maradjon, és a csiklódhoz irányítsd a sugarat. Én is így kezdtem.

2021. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Én azt olvastam hogy a nők egy kicsi de nem elhanyagolható hányada nem is képes rá egyáltalán. Kérdezd meg a nőgyógyászt ha legközelebb mész.
2021. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!