Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ignorált srácok ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ignorált srácok ti hogyan élitek meg, hogy nem szexelhettek?

Figyelt kérdés

Hogyan élitek mag hogy nem vesztettétek még el, vagy fizetőssel történt...

Hogyan élitek meg azt, hogy nem kelletek senkinek?

Én is hasonló cipőben járok!

Gyakorlatilag körülöttem mindenki járt már valakivel, családjuk van,

én meg itt vagyok 25 évesen egy prostis kalanddal a hátam mögött. Ennyi történt velem úgy kb 16-17 éves korom óta. Nem avgyok jóképü és enyhe depresszióm van.

itt is csak azt olvasom hogy 18 éves lányok fesztivál bérletélt szexelnek, meg hoyg sajnálják hogy szendvicsben még nem volt részük...

sok lánynál próbálkoztam de mind lepattintott.

Most 25 évesen azt érzem teljesen megtréfált, hoyg úyg mondjam az élet!

Elegem van!



2021. febr. 23. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Rosszul. Borzalmasan frusztrált és megkeseredett vagyok miatta. Egyetlen előnyöm, hogy egy tervező irodában dolgozok, így kvázi csak férfi munkatársaim vannak, nem kell nőkkel még csak a munka miatt se beszélnem.
2021. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már oda jutottam hoyg úgy gondolom csak szexre jók és akkor most finoman fogalmaztam! :)
2021. febr. 23. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Kitartóan keresem a savanyú talp szagú leányt kinek szűzességem oda adom
2021. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kemény!
2021. febr. 24. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. De a k.rv@zas segít. Egyáltalán minek dolgozunk meg fizetünk adót? Hogy a boldog kefélő emberek még többet pazarolhassanak?
2021. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!