Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt fèl tőlem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt fèl tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. Folyamatosan bámul az utcán. Elèg feltűnően, mosolyog is de sosem mer odajönni pedig nem az a nyápic anyuci kicsi fia típus, sőt elèg nőcsábász. Na lènyeg, hogy visszahallottam egy közös ismerőstől, hogy teljesen odavan èrtem, de valamièrt leblokkol előttem pedig sohasem jelentett neki gondot a csajozás. Engem meg egy tök kedves lánynak ismernek a környèken tehát attól sem kène fèlnie, hogy megeszem reggelire. :D


Szóval fèrfiaktól kèrdeznèm (leginkább azoktól akik tudnak ès mernek is megszólítani nőket) mi az oka annak, ha mondjuk 10/9 nőt minden gond nèlkül lesz ami lesz alapon le mertek szólítani aztán jön egy 10. aki tetszik nektek, tudjátok róla, hogy normális,kedves lány mègsem mertek odamenni. Mièrt?



2021. febr. 23. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Te lennél az a "normális,kedves lány"? Kétlem xd
2021. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem kellesz neki, csak tetszel.
2021. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es örülök, hogy szemèlyesen is ismersz ès valójában tudod, milyen vagyok :)
2021. febr. 23. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert nagyobb a tétje amiatt, hogy valami okból többet jelent ez a lány,mint a többi, és emiatt nagyobb a vesztenivalóm.
2021. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert ijesztő vagy.
2021. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Deflohelp ***** válasza:
100%

Mi volna, ha Te mennél oda hozzá valami nem túl lényeges dolgot megkérdezve? Ebből már könnyebben indulhat egy beszélgetés ...

Tizenéves koromban többször előfordult, hogy amikor kifejezetten ismerkedni szerettem volna, abból a fellépésemből valami nagyon béna produkció lett, pedig egyébként több lánnyal kellemesen el tudtam beszélgetni első alkalommal is.

2021. febr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert kint van mindened és vonzod a tekintetét még nem biztos hogy akar is téged. 🤷
2021. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 A kèrdès mely rèszèn olvasható, hogy kihívó lenne az öltözködèsem? :)
2021. febr. 24. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem olvasható de egyértelmű hogy kint van mindened és riszálod a s-gged meg szépen teszed magad.
2021. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 örülök, hogy ismerjük egymást :)
2021. febr. 24. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!