Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire fontos a mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos a mell méret és a forma számotokra szex közben?

Figyelt kérdés
Van valami pozitiv vagy negativ hatása számotokra ha pici vagy nagy mellel van dolgotok?
2021. febr. 23. 09:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha valakinek szép, formás mellei vannak, az nagyon felizgat. Olyankor ha aktus közben is látom, gyúrhatom, csókolgathatom őket, elég hamar végem van... :)
2021. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretem a jó nagy lógós melleket. :)
2021. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

A vastagabb, teltebb lányok nagy melleire, nagy bimbóudvarokkal (kb. 3 ujjnyi átmérőjű) nagyon beindulok. Már a melltartóban is imádom őket látni, ahogy gömbölyödnek, ahogy feszítik a kosarakat. Hát még kézbe venni, csókolgatni a kilátszó részeket!

Aztán mikor lekerül a ruha, és egy picit lejjebb ereszkednek! Ekkor a kezembe veszem, és a nyelvemmel körözök rajtuk mindenhol, majd az egyre keményedő bimbókon. Aztán mikor már jó nedvesek, akkor az ajkaim közé veszem, picit (de tényleg csak picit) akár még szívom is őket, hogy a végén cuppanjanak egy nagyot!

Ezt a játékot csak azért függesztem fel egy picit, mert közben annyira megkívánom a lányt, hogy nem tudom megállni, hogy ne haladjak tovább, lefelé... :)

De szexelni is legtöbbször misszionáriusban vagy lovaglóban szoktunk, hogy közben is tudjam cirógatni azokat a csodás kebleket! :)

2021. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon fontos, mert mellcentrikus vagyok. Számomra B kosár alatt nincs nő.
2021. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nálam a mell nem kizáró ok, első barátnőmnek is szinte nem volt melle, mégis imádtam a testét (is). De ha lehet, azért legyen minél nagyobb (C, D, max E kosár), kb ez az ideálom. 24f
2021. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Nagy logós cicikre vágyom.
2021. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
em ez számít hanem az összhatás, volt már nem nagymellű lánnyal is isteni a szex.
2021. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Én a 75B körüli ciciket szeretem, kis hegyes bimbókkal :)!
2021. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg nem tudom milyen alkat vagy, hova szoktál felszedni ha hízol. Én általában popsira és mellre hízok szerencsére. Szóval ha te is, akkor egyél kicsit kalóriadúsabb ételeket. És mellette sportolj/eddz/tornázz, hogy ne folyós legyen az eredmény, hanem jól nézz ki. 26N
2021. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem férfi vagyok, de sokak szerint jó alakom van, ezért pofáztam bele. :D
2021. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!