Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már aki randizott Marokkó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki randizott Marokkói csajjal? Mi a tapasztalat? Találkozni fogok egy egyetemista csajjal aki Marokkóból jött, angolul beszél,

Figyelt kérdés
Esetleg mesélnétek a tapasztalatotokról? Szex volt?

#randi #marokkói csaj
2021. febr. 22. 00:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Alapvetően nem értem a kérdést. Nyilván ugyan olyan mint minden lány. Ha a kultúra érdekel annak meg nézz utána. Semmi extra nincs ebben
2021. febr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Törökkel randiztam - még anno Törökországban nyaralás alatt. Szóval ez nem mérvadó. Tapasztalat: tekintsd ugyanúgy embernek a másikat, ugyanúgy nő, gondolom nem a vallásról akartok beszélgetni hanem "mindenféléről" és eléggé egyértelmű szándékaid vannak. Az arab származásúak között is van aki visszafogott, más meg... hát nem annyira :)
2021. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Te is egy jó nagy barom lehetsz. Remélem kioffol szerencsétlen lány

N

2021. febr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl, mert abból csak baj lehet. Nagy általánosságban gondolom tisztában vagy a kulturális szokásokkal ami a népét jellemzi, másra nemigen kell figyelned. Legyél érdeklődő és próbálj férfiasan viselkedni
2021. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele általános dolgokról, ismerd meg! A származás csak egy része az egész lánynak, csomó mindent szerethet, ami általános (zenék, sportok, sorozatok, kaják... stb). Persze majd a szexről is beszélhettek, de, ha a tali előtt nem beszéltetek erről (ergo nem tudja, hogy le akarsz vele feküdni), akkor talán nem az első talin kéne, hanem kicsit később.

Esetleg figyeld meg, mennyire vallásos, mennyire nyílt, hogy beszél a családjáról, kultúrájáról, otthonáról, nézd meg, hogy van felöltözve, figyeld a testbeszédét, és ez alapján kb meg tudod állapítani majd, mekkora eséllyel lesz ebből ágybamenetel, és, ha lesz, kb mikor.

2021. febr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő is ugyanúgy nő, mint bármelyik.

Ránk magyarokra sincs egy séma :)


Egyik lány ismerősöm pl.alig kívánja a szexet és visszafogott, én meg nagyon kívánom és kevésbé vagyok visszafogott :)


L

2021. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt, de offoltam.
2021. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz? Vagy ha volt, akkor milyen volt?
2021. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen volt randi, és köszönöm azoknak akik igyekeztek értelmesen válaszolni, de az olyan buta gyűlölködő szerencsétlenek, mint a 3-s válaszoló, elveszik a kedvem a további kommenteléstől, így nem mesélek semmit.

Offolom.

2021. febr. 23. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Dobott a csaj, vagy nem állt fel? :D Ne vedd magadra, nem mindenki adja be a derekát az első alkalommal. Talán majd legközelebb...

( mielőtt megsértődnél, ezt csak ugratásnak szántam, ahogy mi faszik tesszük egymással)

2021. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!