Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Mi volt a legperverzeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mi volt a legperverzebb szexuális kalandotok?

Figyelt kérdés
Privátban is leírhatjátok.
2021. febr. 21. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Középsulis voltam mikor elmentem az egyik barátnőmhöz akit az előző sulimból ismertem meg .Egészen konzervatív felfogású csajszi se pia se buli fiúkat csak néha említette hogy ez vagy az beszólogatott neki a suliba vajon mit jelenthet .A szexualitásról sosem próbáltam vele cseverészni ha volt is ilyen irányú ugratás köztünk az láthatóan feszélyezte meg uncsi módon reagálta le.Egyik látogatásomkor izgatottan mutogatja elcsórt a nagyapjától egy üveg konyakot.Én különösebben nem szerettem koktélpárti vagyok de ő egész szépen bepiált tőle.Egyre inkább levetkőzte gátlásait többször simított végig a saját combján fel az ágyékához mikor azt hitte nem látom.Nagyon kellemetlen volt számomra nem vagyok kíváncsi más csajszik mit csinálnak magukkal ezt szóvá is tettem neki finoman "megyek haza ha ezt folytatja nem vagyok lezbi" .És itt jött a sokk azt mondja ha csak ez zavar akkor ide süss .Odahívta a kutyáját és elkezdte neki verni , meg sem tudtam mozdulni annyira lesokkolt a dolog csak néztem néztem a nagy kukit.Szerencsére nem csinált mást vele de a végén egy pár cseppet lenyalt a kézfejéről.Ekkor hazamentem , utólag sajnálom mert néha amikor felidézem magamban a látványt nagyon beindít és ilyenkor masztiznom kell .Többet nem beszéltünk egymással .
2021. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

#1

Engem is felizgat a gondolat hogy 1 pasi + 1 kutya

2021. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Hmm Fincsi😍.

Szereti szereti a perverz Sunákat 🥰

2021. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!