Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feküdtetek már le gimis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtetek már le gimis osztálytárs szülőjével? Elmondtátok később az osztálytársatoknak? ha igen, hogy reagált?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 11:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

A véleményed meg is lehet. De a pedofília, nemi erőszak nem vélemény kérdése, hanem szigorúan lefektetett jogi/orvosi kategóriák.

17 évessel szexelni nagyon nem pedofília.

2021. febr. 20. 13:16
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
A pedofília nem egy jogi fogalom, és önmagában a gyermekek iránti vonzalom nem büntetőjogi kategória, de a gyermekek ellen elkövetett szexuális cselekmények igen. Amennyiben a személy 5 évvel idősebb a gyermektől, beszélhetünk pedofíliáról. A gyereket molesztálók pedig egy ismét külön fogalom.
2021. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De 17 évest már nem nevezhetünk gyermeknek.
2021. febr. 20. 13:28
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiatal csaj. Az a lényeg, hogy te "mindent tudsz".
2021. febr. 20. 13:44
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm! :) Vitatkozhatunk ezen, én személyes tapasztalatot írtam le, hogy hogyan gondolom a dolgokat, kérdésedre válaszolva, és nem a pedofília volt a téma, de köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmem!
2021. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
jelenteted a kérdést, csak mert fájt az igazság. attól még éretlen maradsz. csak mert homokba dugod a fejed. inkább változtass
2021. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%
A magyar törvény szerint 17 évessel nem pedofília. Azt hiszem 14 alatt számít annak
2021. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Nincs ilyen bűncselekmény, csak megrontás van, csaxólok.
2021. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%
Így van, a magyar törvények szerint 14 év felett "legális" a szex, ha mind a ketten akarják. Az alatt pedig megvan hogy hány év lehet köztük hogy ne legyen bűncselekmény (akár akarja akár nem). A 17 évesen meg kár rugózni, abban a korban van olyan is aki szűz és fél évig kellene udvarolni amíg felkészül a pettingre de akkor se tudja hogy azt érzéssel hogy csinálja, van akinek pedig több alkalmi tapasztalata van mint nekem és én lennék neki a 6.
2021. ápr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

#12


Hülyeségeket beszélsz. Magyarországon 14 év a beleegyezési korhatár.

2021. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!