Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apróbb szexuális töltetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apróbb szexuális töltetű üzenetekhez tippek? Srácnak?

Figyelt kérdés

Nem akarok közönségeset.

De ma tulfilozofáltam a hülyeségekete meg tulmentem a lelkizés félében és szeretném más vizekre terelni inkább hogy ne igy hagyjuk abba azaz mielott elaludna, ne ez maradjon már benne.


Valami aprobb kedves élcelődős kissé pajzán, szexet sugallo üzenetötletek?


Minek örülnétek?



#szex felcsigáz felhúz kihivás
2021. febr. 18. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Gyösz b+szni?


Ez tuti betalál.

2021. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na neee :D
2021. febr. 18. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha van kémia, akkor tudnod kéne, mit írj. Mármint jönnie kene magától. Írd le neki, mit csinalnal vele, ha ott lenne melletted. Ennyire egyszerű.
2021. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább nem.meggondoltam magam. Vmi baj lehet.
2021. febr. 18. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább egy képet küldj, mondjuk jóéjt puszit, de úgy, hogy nem csak az arcod látszik, hanem valami belőled is, mára már tényleg sok volt a duma.

Értelemszerűen a micimacis pizsi helyett vegyél fel a fotóhoz valamit ami nem takar olyan sokat. Hogy az maradjon meg 😉

2021. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már nem merem. Full komoly. Passziv. Ijesztően hat.

Ebből nem tudom kimozditani az biztos. Mára ennyit :(

2021. febr. 18. 23:04
 7/9 A kérdező kommentje:

De köszi az ötletet amugy!!:)

Lehet máskorra jol jön :)

2021. febr. 18. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:
🤣🤣
2021. febr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdezi válaszaiból most sajnos egy 16 éves tinit képzelek el ahogy próbál becserkeszni valakit..😂 de bocsánat ha nem így van. 🤣
2021. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!