Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy kapcsolatban mennyi idő után várnátok el a barátnőtöktől, hogy elhagyjátok az óvszert és térjen át fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán elvárnátok? És ha nem szeretne hormonális fogamzásgátlót szedni, azt megértenétek vagy szívetek mélyén azért egy kicsit haragzdnátok rá, hogy mit hisztizik?

2021. febr. 18. 19:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%
Én elkötettem magam. Az elejêtôl gumi nèlkül csinàlnàm.
2021. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Sose.
2021. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem várnám el mert én alapból nem szeretem a gyógyszereket, ennek pluszba negatív hatásai is vannak.
2021. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a 10-es kolléga mondta, nálam is ez volt mindegyik csajnál - elvárás nem volt részemről, kérni sem kértem.

Volt aki egyből bogyó ahogy komolyra fordult, volt akinél leültünk és megbeszéltük, de én mindig a nőre hagytam akarja-e vagy sem. Az ő teste.

2021. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem várom el hogy tablettát szedjen. 28f
2021. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%

Én szeretem,ha nincs gumi es szerintem ,sokkal jobb úgy a szex.

Nagyon jo hormon mentes hüvely bogyók vannak.

Kb 3 hónap utan rakerdeznek!

2021. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem varom el de nem is mennek ugy bele komolyba ha valamiert egesz eletunkben az lenne a kilatas hogy csak gumiban lehet. Probaltam sok fajtat sok modon de konkretan annyira rossz abban hogy kedvem sincs hozza. Mivel raeroltetni nem akarom es ido elotti gyereket sem ezert nincs ertelme igy a kapcsolatnak sem.
2021. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elvárás, egymásra "vigyázás" van, ha valóban a párom. Nyilván lehet hogy időnként előhoznám a dolgot de megértő lennék vele szemben. 42 f
2021. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
sosem dugnék óvszerben,élvezhetetlen.45f
2021. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindenre vagy megoldás. De egy hülye agyú nőre nincs. A párom már eleve szedte, nem volt ezzel gond.
2021. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!