Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az atlag ember vajon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az atlag ember vajon mennyire foglalkozik a tudatos szexualis fejlodessel, mennyire dolgozik rajta, hogy egyre jobb es tajekozottabb legyen?

Figyelt kérdés

ugy ertem, hogy mint minden masban, szerintem a szexben is mindig lehet uj dolgokat tanulni, fejlodni, edkualni magadat. akar elmeleti dolgokban is (pl. az orgazmus biologiai magyarazata vagy csak siman valami fetised lelki hattere, akarmi), akar szoloban valo gyakrolas teren, akar partnerrel a hagyomanyos ertelemben vett szexet tekintve, barmi.


en egy ideje tudatodan probalok egyre jobban kepben lenni, olvasgatok a temaban, kiprobalok modszereket, technikakat, ezt-azt. nyilvan alapbol is csinalnam, tehat nem ilyen tankonyvszeruen kell elkepzelni. mondok egy peldat: elkezdem a g pontos orgazmusrol olvasgatni, es probalom mind szex, mind onkielegites kozben kitapasztalni, elerni. most rendeltem g pontos vibratort. ilyesmikre kell gondolni.


de vajon ez mennyire gyakori? mas is szokott ezzel tudatosan foglalkozni es dolgozni a szexualis kulturajan? vagy a legtobb ember csak bszik, masztizik osztonbol es kesz, jovanazugy.


2021. febr. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam olvasgatni róla, agyalni rajta, és aztán kipróbáljuk kettesben.
2021. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevésbé... az értelmesebbek viszont igen, úgyhogy hajrá, ne add fel! A szexualitás olyan, hogy ha az igazán mélyebb rétegeibe belenéz az ember akkor látja mennyi mindent nem tud még.
2021. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tom ettől lesz e jó a szex. Ez azért inkább művészet szerű, mint mérnöki tevékenység.
2021. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alap szinten sokan utánanéznek néha ilyen-olyan ötleteknek, de ilyen szintű tudatosság szerintem nem túl gyakori. Az ilyen G-pontos varázslás meg hasonlók szerintem inkább "különleges desszert" arra az esetre, ha alapból is elég jó a szex.
2021. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az átlag? Semennyire... csak nézd meg, hogy milyen szinten van a szexuális kultúra itt a balkánon... Nah nem mintha más "ágakban" jobb lenne a helyzet.
2021. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!