Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemi gólyatáborokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi gólyatáborokban inkább lányok vagy fiúk az "áldozatok"?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már hogy általában a gólya lányokat megfektetik a nagyobb évfolyamos srácok de arról hogy a gólyasrácokra nyomulnának nem igazán hallottam.


Szóval ha van valakinek hasonló sztorija,akár lány akár fiú részről szívesen meghallgatnám.


12.-es vagyok,és nem az a célom hogy ha lesz gólyatábor akkor lefeküdjek valakivel csak szimplán érdekel igazából.

Köszönöm a válaszokat!


2021. febr. 15. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem is nagyon fogsz ilyesmiről hallani, mert gólyatábor, egyetemi buli, vagy bármi más nem a nők szoktak "nyomulni" a pasikra, hanem fordítva. Az fordulhat elő hogy egy gólya jön össze valamelyik gólyalánnyal, vagy éppen gólyatáborban instruktor lánnyal. Amelyik lány nyitott a kapcsolatokra, azt mondjuk amúgy is felszedik az abban "járatosak" már az egyetemi bulikon is, meg bármelyik random szórakozóhelyen ezért nem fog gólyatáborba menni.
2021. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Lányok az áldozatok, de nem minden esetben és nekik is van közük. Gólya srácoknál a nyomiknak nincs sok esélye tapasztalt hökkös csajoknál.
2021. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérdésedböl még az sem világos, hogy hetero vagy homo "nyomulások" izgatják a fantáziádat?
2021. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább lányok, de ez az áldozat szó még idézőjellel sem igazán tetszik nekem. Áldozat az persze, akit akarata ellenére rávesznek valamire, de most önmagában az, hogy a lányokra nyomulnak a felsőbb évfolyamos srácok, még nem tesz senkit áldozattá szerintem.
2021. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as nem tudtam eldönteni hogy egyéb kérdésekbe vagy konkrét valamelyik kategóriába írjam,de homoszexuális sztorik is jöhetnek, egyikre se izgulok csak kiváncsi vagyok :D


4-es bocsánat a szóhasználatért,de most így hirtelen nem jutott más az eszembe,fent nem írtam ki de igen igazából olyat olvastam ahol kelleténél több alkoholt fogyasztott embereknél volt könnyű nyomulni és akkor így jött nekem az gondolom hogy "áldozat",meg olvastam konkrét olyat hogy csak azért csinálta a lány hogy beilleszkedjen.Szóval igen,elnézést a szóhasználatért de tényleg nem jutott más eszembe ehhez.:/

2021. febr. 15. 13:11
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Te hol élsz? :D

Egy 18-19 éves átlagosan kinéző csajt, mindegy mennyire visszafogott, mindenki meg akar dugni.

Egy 18-19 éves átlagos srácot leginkább senki.


Ebből ki tudod számolni, hogy ki mennyi eséllyel sodródik bele egy helyzetbe.

2021. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

én srácként gólyatáborban nem is voltam kigyúrva, sportos alkat de inkább átlagosnak mondnaám magam. mégis eléggé rámnyomultak a csajok. az egyik csaj igencsak erőszakosan.. nem igazán hagyott választást. nem mintha bánrtam volna, de adott esetben, mondjuk ha van barátnőm és tényleg nem akarok szexelni, nehéz helyzetben lettem volna.


de volt egy kocka "geek" srác akit meg beküldtek két csaj szobájába és azok ott mindenfélét csináltak vele. közben pedig ilyen turista látványosság lett belőle, az egyik táborvezető szervezett körtúrákat a szobájukba miközben a két csaj ott dolgozott rajta...

2021. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
A békák 😂
2021. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát valahogy a gólyatáborban nem sztrájkolnak a fiúk, ha neadjisten valamelyik 18-20 éves bomba csaj rányomul.
2021. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
A mi gólyatáborunkban volt olyan hogy egy meleg srácra rányomult egy csaj, és leitatta, mert nem hitte el/nem tudta hogy meleg, de a srácnak nem állt fel, szóval kinyalatta magát a csaj, elég keményen, aztán otthagyta szegény srácot :D
2021. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!