Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálok rosszul, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, ha nyalás közben lelankadok?

Figyelt kérdés
És nem a lánnyal van baj, mert akarom őt. Esetleg megoldási javaslatokat is szívesen fogadok.

2021. febr. 14. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismered a testedet. Mivel jó esetben agyban a nőre figyelsz, és ingerek sem érik a farkadat, ez teljesen normális. Én sem vagyok merev közben, lehet akármilyen izgató a nő. Óriási tévhit, hogy a pénisznek egyfolytában állnia kell. F
2021. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Több férfinél is tapasztaltam (főleg akik naaagyon jól és odaadóan csinálták), hogy közben nem állt nekik, nagyon figyeltek és rám koncentráltak, nincs ezzel semmi gond, ha szopás és aktus közben működik a szerszám. :D
2021. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
ez a normális, hisz a nőre figyelsz
2021. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is lelankad olyankor, ami valahol érthet, hisz minden figyelmem a nő örömére összpontosul.
2021. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem csinálsz rosszul, minden rendben van. Utána a lány úgyis kicsit a kezébe veszi a dolgokat, és minden működik, nem?
2021. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
A párom elkezd nyalni, persze volt előtte simogatás, csókolózás, stb.,fel van izgulva, áll neki, és mire elmegyek, sokszor lelankad, ő is azért, mert közben rám figyel, nincs inger. Ha mondjuk kézzel csinálja, és közben simogatom, akkor merev marad. Semmi gond, teszünk róla utána, hogy megint álljon.
2021. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem veled van a baj, férjemnél is így szokott lenni
2021. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennél jobb nem is történhetne! Ez azt jelenti, hogy az összes figyelmed a lányra összpontosul.

Nem kell annak egyfolytában tettre késznek lenni. Az a lényeg, hogy amikor keménynek kell lennie (behatolás, kézi munka, tittiefuck, orál stb) akkor merev legyen és az is maeadjon. A többi nem számít 🤷‍♂️

2021. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyalas kozben sok embernek lelankad, mivel ez a ferfinak ez nem olyan izgato tevekenyseg.
2021. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!