Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan vonzó számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzó számotokra ez a hölgy?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 12. 19:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%

Felvilágosítanátok, hogy miért szavazzátok le totál a #11 és #13 válaszokat. Csak mert nektek más a véleményetek/ízlésetek. Attól még azok legitim válaszok. Főleg a #13 megválaszolja konkrétan a kérdést az első mondattal egyetlen "Igen"-nel.


És az hogy szilikon mellei vannak az tény. Van róla korábbi fotó is ahol max B kosara van.


Ekkora idiótákat!

2021. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%

21

Én a "nagy lógós mellek" miatt pontoztam le a #11-est.

A végén még ebből is propagandát csinálnak, és szegény nagymellű nők meg kellemetlenül fogják érezni magukat, és mindegyik kicsire csináltatja, és a végén csak pici cicis nők lesznek mindenhol, nagy bánatomra, mert én imádom a nagy melleket.

2021. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
14 es jo ha német akkpr jöheg
2021. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%

21 Szigorúan véve egyformán hasznos mindegyik válasz. Viszont lehet belőle következtethetni arra, hogy mennyire osztják mások az álláspontodat, véleményedet, ízlésedet. (elkerülhető, ha a kérdező inkább szavazást ír ki)

Egyébként 22-essel egyáltalán nem értek egyet. Szerintem meg abból nem kéne divatot csinálni, hogy mindenre azt füllentjük, amitől mások kellemesen érzik magukat. Nem kell letagadni a nyilvánvalót: ezek a mellek nagyok és lógósak, kész. Valakinek pont ezért nem vonzóak, sok más férfi pedig teljesen megkergül tőlük. Egy ilyen kérdésnél teljesen helyénvaló volt leírni, gyakorlatilag erre kíváncsi a kérdező, hogy vonzónak látjuk-e vagy sem, és miért.

2021. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%

Ennél nekem több kell. És itt nem a méretre célzok,hanem mondjuk a szép arcra...ami ennek a hölgynek,hát nem igzán van.


Egy körre jo de semmi több.

2021. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!