Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Egy haverom nem szereti a szük puncit direkt gyereket válaltak csakhogy alulrol táguljon az asszony.Nekem ez furcsa,tapasztalataim alapján a tág puncit az ember órákig is dughatja nem fog elmenni sosem,nekem pl a tű foka sem elég szűk.
2021. febr. 12. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak azért lett gyereke hogy tág legyen a nő? Milyen romantikus, jó indok a gyerek vállalásra, máshogy meg se lehetett volna oldani
2021. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem senki se ezért vállal gyereket...legalábbis remélem. Van akinek szülés után tágabb, másnak esetleg még szűkebb..sokmindentől függ ez.


amúgy meg minden férfi mást élvez, nyilván méretbeli különbségek is vannak. Teljesen érthető, ha neki az jön be. De ezt a gyerek témát nem akarom elhinni. :D

24N

2021. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez a diszkurzus ugye két 14 éves kanos kisgyerek között történt, akiknek beütött a light kóla?! 😂
2021. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 16:30


Tényleg születni akarja a csajt eskü..


ma 16:33


Nem 14 évesek hanem a csaj 23 a pasi 32.

2021. febr. 12. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Oltári nagy baromság - a szűléssel kapcsolatos dolog!


Szűlés után is szűk maradtam, és igen, minket is zavart a párommal, mivel nekem fájt, nem volt annyira kellemes érzés a szex, nem tudtam kellőképpen elengedni magam, páromnak pedig nehéz volt visszafognia magát, mivel elmondása szerint aktus közben hirtelen felforrósodtam és összeszűkültem. Így vagy csak pár percig bírta, vagy folyton megszakítottuk, pozíciót váltottunk stb és ez engem is kizökkentett, hamar kiszáradtam, elszállt az izgalom, részemről mindig elmaradt az élvezet.

Ennek az lett a vége, hogy mióta a második gyereket is összehoztuk, nem engedtem punciközelbe.

Másképpen elégítem ki.

Mindkettőnknek hiányzik, és nyílván más gondjaink is vannak ezen a téren, de nem tudom, hogy konkrétan ezen hogyan lehetne javítani.


Lényeg, hogy a probléma valós lehet, de a szűlés nem megoldás erre - saját tapasztalatból mondom.

2021. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát barátom elég nagy baj van abban a családban, ahol nem a szeretet, szerelem, a gyerek iránti vágy a legfontosabb oka a gyermekvállalásnak, hanem bármi más.

Ja amúgy szülés után NEM tágul ki, pontosabban akkor igen, de utána visszahúzódik ahogy volt, a szülés nem tágítja ki "véglegesre". Egy városi legenda a "szülés után kitágult".

Amúgy meg a többség a szűket szereti, más meg a tágabbat - kinek a pap, kinek a papné. Aki meg profi az mindkettővel "érvényesülni" tud 😅

2021. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 18:02


Aztán csak te vagy az egyedüli nő a világon?

Az intim tornát miért találták ki akkor ha baromság az egész?

2021. febr. 12. 21:17
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 20:03



de utána visszahúzódik ahogy volt


Álmaidban biztos..Az intim tornát miért találták ki akkor ha visszahúzódik?

2021. febr. 12. 21:18
 9/12 A kérdező kommentje:
Na majd irok ki kérdést hagyd röhögjenek 1 jót,mert ilyet még nem hallotam..
2021. febr. 12. 21:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Azzal kapcsolatban hogy "más meg a tágabbat "
2021. febr. 12. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!