Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk. Punci nyalás közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Punci nyalás közben merevek maradtok vagy nem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 17:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
41%
Attol fugg mennyi kemenyitot vettem be 😀
2021. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
76%

Én végig merev vagyok, nagyon izgat, ha nyalok.

24F

2021. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem akinek puncinyalás közben lelohad, az valójában nem izgul fel a nyalástól és csak azért csinálja, mert azt hiszi, hogy kötelező. Nekem nincs lelombozóbb, mint egy lankadt farkú férfi, miközben nyal. Ha ennyire nincs hozzá gusztusa és nem izgatja fel, minek csinálja? Én alapból nem vagyok oda az orálért, simán megvagyok nélküle. Viszont a hosszas meneteket szeretem, nem kell nálam nyalással kompenzálni azt, ha valaki gyorstüzelő, mert nekem nem kompenzálja semmi a behatolást. De pont ezért simán megvagyok orál nélkül, nem kell muszájból csinálni.
2021. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
74%
13-as te nagyon sötét vagy az egész szex témához, sajnálom szerencsétlen partnereidet. Az emberi test nagyon nem így működik.
2021. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%
Csak ritkán. Leginkább lankadt. :) Főleg ha a második menet előtt is nyalok akkor sose áll.
2021. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
76%
Én olyan szenvedélyel csinálom hogy merev vagyok mint a szikla... egyszer a nagy mámorba el is élveztem közben...anyira imádom csinálni
2021. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is puha, miközben nyalok, mert fizikai inger kell, hogy álljon, másképp elpuhul mindig. De ettől nagyon izgat fejben, és ilyenkor a farkamnak is pár rántás kell, és áll megint. Mondjuk ezért is nem értem, hogy sokan hogyhogy a szopással kezdik, és nyalással folytatják. Én mindig nyalással indítok, utána szopás, mert utána tudok rögtön dugni is ha kell, mert áll a farkam. 24f
2021. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire nem, bár olyan is volt már, hogy arra állt fel, hogy elkezdtem nyalni.
2021. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
34%
14-es, ajánlom figyelmedbe a 16-ost, mert úgy tűnik ő élvezi a nyalást veled ellentétben.
2021. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
91%

#19 és ugyebár a férfi kizárólag azt élvezheti, ami közben szünet nélkül áll neki, mint a gerely.

te semmit nem tudsz a működésünkről.

2021. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!