Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges az, hogy vkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy vkinek aki nem az eseted alapból, de már a puszta látványa is beléd hozza az ideget, és közben pedig kívánod szexuálisan nagyon is, de nagyon frusztráltan érzed magad már ha csak féltünik a horizontodon is.?

Figyelt kérdés
Ja és én vagyok a nő
2021. febr. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
utoljára valahol huszonéves korom elején voltam így.
2021. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan van, hogy szexi a csaj de valamiért eléggé idegesítő. Mondjuk mert megtudtam hogy a hátam mögött minden rosszat elmond rólam, de velem meg mindig kedves.

Na az ilyen csajt el tudnám képzelni hogy nagyon durván megdugom, de az a hatefuck kategória. Egy kis spankinggel Együtt. De amúgy akit szeretek azt nem akarom bántani.

Ja és én vagyok a pasi.

2021. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen bizony. De ilyenkor a frusztráció is azért van, mert tudatalatt nagyon kívánod. 24f
2021. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hasonló helyzetben vagyok benne, csak férfiként. Megfogalmazhatatlan ez a dolog, zavaró, izgató, ciki, kellemetlen együtt. És a jelzések alapján a másik sem tud hova tenni...
2021. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van hogy gyűlölöm a sràcot, mert csak használgatni akar, és semmi mást, de ugyanakkor kívánom is. Es egyszer agressziv vagyok vele, utàlkozó undorodó, másszor megadó, és "ömlengő" és elvesztem. es szerinte meg lehet skizo beütésem van, mert nem érti az egészet.


Volt már/lesz is szex is köztünk és ez így megy azota is. Hol elküldöm a fr.ncba, hol meg pont nem..

2021. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*azt akarni arra vágyni, nedvesen, kinlodva, akit legszivesebben felképelnék, nem is tudom mit kéne tenni.

Jelenleg probálkozom az exszel, hátha inkább majd ő elmulasztja bennem ezt a vágyat. De az ex meg olyan kiábránditoan nyalizos, ill tul egyszerű megkapni és ez is taszit rendesen..igy vele nem jutottam még el csak pettingig. Aztán megint az lesz hogy megadom inkább magam a masiknak. Az garantáltan jó. Mármint a szex vele. Mindig ez van egyelőre

2021. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!