Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék azon változtatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék azon változtatni hogy túl sokat mozgok szex közben?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondat olyan velem a szex (idézem) mintha egy ringlispilen kúrna, a nyár legmelegebb napján. Azt hittem, ez jó, de kiderült hogy nagyon nem. Szerintetek mit csináljak?

2021. febr. 11. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk szeretem ha mozog a nő is, de kinek mi. Hát erre most nehéz tippet adni, egyszerűen feküdj mint egy darab fa, ha ez kell neki.
2021. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában mi férfiak inkább azért panaszkodunk ha egy nő csak fekszik mint egy darab fa. Nem pedig azért mert mozog. Szerintem valami gond van a barátod fejében. Már bocsánat.
2021. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Kérdező, a fadarab és a ringlispiel között van aranyközépút, én a helyedben megkérdezném a barátodat (mivel sem én, sem a többiek nem szeretkezünk veled, hogy tudjuk), mi az, amit érdemes a mozgásból elhagyni. És még mondd meg neki, hogy legközelebb, amikor túlmozogsz, azt finoman fogja vissza, hogy meg tudd tanulni. Ez is egy tanulási, egymásra figyelési folyamat.

"A barátom azt mondat olyan velem a szex (idézem) mintha egy ringlispielen kúrna, a nyár legmelegebb napján." Ezt azért egyszer kipróbálnám valakivel.

2021. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne mozogj annyira és olyan gyorsan... csak tudod kontrollálni magad.
2021. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg inkább ezt szeretem, mintsem, hogy csak tedd szét a lábad, és feküdj.

F

2021. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Zseniális ez a kép, én nagyon adnám. Mondjuk nő vagyok és 30 fok felett az életfunkcióim labilissá vàlnak, de mégis...emiatt kockáztatnék :D

Esetleg javasold, hogy kommunikáljon veled szex közben is, mert így van esély összehangolódni. Ha minden kötél szakad (khmm...), egy sállal akár tehettek is azért, hogy nagyon ne ficánkolj.

2021. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Képzeld azt, hogy másnapos vagy és az is kegyetlen kínokat okoz, hogy a szemhéjadat megmozdítsd, vagy felülj. Vigyázz, nehogy túlságosan beleéld magad, mert megfájdulhat a fejed, esetleg lehányod azt a szegény fiút.🤭
2021. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt szokta mondani a párom, hogy olyan vagyok, mint egy betöretlen ló :D

Én is nagyon sokat mozgok, időnként úgy ránt magához, hogy ne jöjjön ki belőlem aktus közben.

Megfogadtam már párszor, hogy odafigyelek és kontrollálom magam, de amikor épp ott vagyunk, akkor nem jut eszembe. Nem is biztos, hogy menne...

2021. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó tulajdonság egyébként, hiszen mindig azért panaszkodunk, hogy a legtöbb csaj mozdulatlanul fekszik. Szerintem az a baj, hogy olyan pózokban, ahol ő dominálna és adná a tempót, te is rámozogsz, és akkor az annyira nem szerencses, ha nem találjátok el a ritmust jól.
2021. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!