Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mennyiszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mennyiszer találkoztok átlagosan? Heti/havi hány alkalommal? Nem igényel az egyik fél többet/kevesebbet? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

10: "De fogadok nem vállalnád fel az ismerőseid előtt, hogy te csak dugni szoktál." Aki(k)re tartozik, azok előtt minden további nélkül felvállalom.

"Mert félsz, hogy ribantcnak néznek." Elképzelésed sincs, hogy ez mennyire nem érdekel!!!

"És a pasi biztos egy latin szappanoperában szereplő helyes férfira hasonlít. Meg mellette biztos rendőr, vagy orvos vagy cégvezető." Egyik sem, sőt nem is gazdag. Viszont tényleg buknak rá a nők - de én nem csodálom.

"És ha élmény vele lenni akkor miért elégszel meg ezzel, hogy csak használ téged mint egy rongyot?" Milyen primitív, gyermeteg megközelítés?!

Azért elégszem meg ezzel, mert nemek így is nagyon jó - ez eszedbe sem jutott??? Használ mint egy rongyot? Hehehehe... élményt szerez, élményt okoz nekem (is)! Majd ha felnősz, megérted. Vagy akkor sem. Nekem mindegy.

Semmi közöd hozzá hogy kit csalok - ha csalok...!

2021. febr. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
#8 márpedig ez volt, persze volt akivel havi 1-1 tali, és túl sokat nen beszeltunk kozben. Nem annyira nagy dolog menedzselni. Ha az ember huszonévesen bejárta a világot, van saját modern kecója, és kis szórni való pénze, roppant egyszeru laza kapcsolatokat kialakitani.
2021. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

#11 04:15


Kíváncsi lennék rá te milyen párkapcsolati mintát láttál a szüleidtől és milyen neveltetést kaptál. Szerintem semmilyet. Mert azokra jellemző ha valaki képtelen normális kapcsolatra. Még külön kihangsúlyozod, hogy "élményt okoz nekem is" Mert neked nagy dicsőség, hogy egy férfi több nőt dug rajtad kívül is.

"Majd ha felnősz, megérted" - Ja mert ez a példa értékű "kapcsolat" amiben te vagy. Kár, hogy eddig nem jöttem rá. HAHA! Neked kéne felnőni ahhoz, hogy komoly kapcsolatod legyen. De várj tudom! Neked az átlagos kinézetű Jóska nem felel meg. Hanem a legjobban kinézetű férfi kell aki csak kihasználja a nőket. Téged sem választana komolyan, de beállsz a sorba te is a többi nő után akiket csak ürítésre használ. Később ha már nem kellesz neki majd lehet sírni, hogy jajj de szemetek a férfiak. Csak kihasználnak.

És tudtok egymásról nők. Csoportszexet nem akartok? Szerintem te csak 20-on éves nő lehetsz aki most tombolja ki magát. Én viszont jóval idősebb. Akkor kinek is kéne felnőni?

2021. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ma 19:54 - egyetlen feltevésed sem felel meg a valóságnak.

Annyira más világ vagyunk, hogy nincs értelme tételesen cáfolni a gondolatadat, meg nem is érdekel hogy mit gondolsz rólam...

Azt hiszel, amit akarsz!

2021. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!