Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak??

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom aki a leendő férjem lesz. És nagyon szégyellem magam előtte, pedig nagyon szeretem de NAGYON. Hogy tudassam ezt vele? Mert ez kényszer házasság mármint az ő szülei és az én szüleim szervezték. De én tényleg szeretem párszor voltunk randin meg csak úgy sétálni a telken és nagyon jó volt viszont alig merek megszólalni előtte, levegőt is úgy veszek, hogy ne legyen hangos ha a közelemben van.


Én csak 1 beszari kislány vagyok? :( mert a való életben nem vagyok ilyen inkább fiús és nyitott, szeretek beszélni néha túl sokat is de előtte ez nem megy.

Esténként elképzelem, hogy csókolózunk meg, hogy simogatjuk kényesztetjük egymást.



Ez normális?

Valaki segítsen, hogy győzzem le ezt a szégyen érzetet



2021. febr. 9. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Elég ambivalens amit írsz... szülők által szervezett házasság (tisztára mint a középkorban), közben meg úgy tűnik a leírásod alapján szerelmes vagy.

Egyébként meg ad.1. nem látunk bele a fejedbe, max. egy pszichológus tudna hogy a te komplexusaid, félelmeid, blokkjaid mitől alakultak ki és kondícionálódtak ilyen szinten, ad.2. és ha félénk vagy akkor mi van, a párod ha tényleg szeret akkor majd oldja a gátlásaid és átvezet rajta.

2021. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kissé zavaros a dolog, de amit javasolnék: Beszélgessetek, érintsétek az intim témákat is. Ha már mindenképpen vele leszel, tedd természetessé azokat a dolgokat amik intimebbek pld: csók és simogatás, ölelés, petting akár.

A legrosszabb amit tehetsz hogy elkönyveled magad egy bizonyos dologgal, jelen esetben hogy szégyenlős vagy. Nem kell, hiszen a meztelenség a másik iránti vágy természetes dolog. Biztos vagyok benne hogy remek és izgató tested van hagyd hogy a srác meggyőzzön erről. Önmagának az ember mindig talál hibát, de a másik szemében ettől válik tökéletessé. Már ha a srác normális.

2021. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!