Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi a legnagyobb rendelhető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a legnagyobb rendelhető óvszer is,hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
A legnagyobb óvszerméret is kicsi számomra,így bajban vagyok. Több mint 5 éve nem használtam óvszert,és most szükségem lenne rá. Vettem többféle szolgáltató és online rendelhető óvszerek legnagyobb méretét és mindegyikné ugyanaz a probléma,túl kicsik és kiszakadnak,még a bordázottak is a legnagyobb mértékéből,fél percnyi használat után is. Abban kérnék segítséget hogy valaki tud-e olyan céget aki gyárt extra méretet is,69 felettit, ami 69 mm átmérő és 223 mm hosszúság felett van? Vagy esetleg olyan alternatív fogamzásgátló módszert ami nem gyógyszer és nem óvszer hanem valami más.

2021. febr. 7. 09:54
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, #10. Áldom a szerencsémet, hogy átlagos a méretem (nem GyK-átlagos, hanem 13 centi), tövig tolhatom, hevesen is. Így is volt, aki sose tette a vállamra a lábát...
2021. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
12%
Akkor meg minek cinkelitek?! Pasik..😀 a kérdésére nem válaszoltatok.
2021. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
És ha nem volna igazam,nem pontoztatok volna le.
2021. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
68%

#12

Azért, mert nyilvánvalóan felvágós kérdés.

Egy normálnál nagyobb óvszer is tökéletes erre a méretre, nem kell ahhoz világon-túli méretű óvszert beszerezni.

Csak ugye itt jön szóba, hogy a férfi lakosság irdatlan kis szelete rendelkezik ekkora mérettel. Ők valószínűleg nem itt trollkodnak, hanem csak az átlag élettelen panelprolinak van erre ideje.

Mint korábban írtam is, nem igazán értem, hogy mire jó ez.

Ha nincs neki ekkora, - mert valószínűleg nincs - akkor minek ír ki ilyen troll kérdéseket? Jót érez?


#12

Nem ismered te ezt a topikot eléggé, de a gyk-t sem, ha ezzel nem voltál tisztában, hogy az itt feltett kérdések 80%-a kamu.

2021. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
77%
#12, volt válasz, bőven. A #8 adott gyakorlatias tanácsot. Az interneten keressen inszeminációs eszközöket, vannak az ondó gyűjtésére szolgáló gumik juhoknak, kecskének, annak elég jelentős átmérője van, és a hossza se kicsi. Ha szűk, még mindig választhatja a lovaknak valót, az már csak elég...
2021. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
32%
És mivan akkor ha kamu? Egy kérdést tett fel,nem fáj ha válaszolunk. Évek óta fent vagyok gyik-on, még sem kötök bele az ilyen kérdésekbe.😀
2021. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
32%
Csak a fogyatékos válaszolókba. Sok sikert a mino faszhoz,bíztassátok csak magatokat hogy elég.😂Ez ugyanaz mikor le kismellűztök egy nőt.
2021. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
78%

#16/#17 keretében megérkezett a kérdező másik személyiségea vagy egy random troll.

Mi csak azt nem értjüj, hogy valaki miért menőzik olyannal, ami neki nincs? Mitől lesz neki jobb?


Illetve te miért akadtál ki? Téged miért zavar, hogy megmondjuk a nyilvánvalót?

Csak nem téged is megaláztatás ért, mert az 5 centire 20 centit hazudtál egy csajnak? Semmi baj, ez vele járó dolog, ha egy csicska panelproli kutya vagy. 🤗

2021. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
78%
69 mm? Kérdező, az ökölszexhez nem kell a kezedre koton.
2021. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Úgy látom a gyakorikerdesek.hu közege nem sokat változott,feltettem egy egyszerű kérdést,aki tud érdemi választ adni az ad és ennyi,aki nek tud az nem tud és ennyi viszont a számomra hihetetlen és felfoghatatlan dolgokra rögtön azonnal rávágni hogy 100%-ig hazugság az számomra egy szegénységi bizonyítványt állít ki az illetőröl. Igen a méretem a valójában olyan nagy,de itt most nem ez a téma,hanem a nagyméretű óvszerek vagy pedig alternatív fogamzásgátlás,ezekben kértem segítséget. Aki értelmes választ adott annak köszönöm.
2021. febr. 13. 05:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!