Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Zavarna ha a nőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Zavarna ha a nőtök néha szemezgetne más férfival? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok
2021. febr. 6. 17:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
Rettentően zavarna, ha ismerőssel akkor is. Ha csak megnéz valakit az még oké de a szemezés az olyan, mint amikor valaki szingli és épp hódít, vagy próbálkozik vele. Azért ez elég patkányság így kapcsolatban. Talán téged (gondolom nő vagy) nem zavarna, ha a pasid az egyik ismerősének mondaná, hogy milyen izgató segged van? Nem fogná meg, csak mondaná, hogy izgatja.
2021. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
De nem flortolni szoban, csak szemezni
2021. febr. 6. 19:50
 13/29 anonim ***** válasza:
38%
De nehéz megérteni, hogy a szemezés is flörtölés? Az nem flörtölés, hogyha elsétál valaki és megnézi őt egy lány v fiú. A szemezés meg az, amikor összenéznek és kölcsönözesn bejönnek egymásnak és egymást csábítják a nézésükkel. Az olyan, mintha szóban flörtölnének csak épp nem szóban teszik. Ugye te lány vagy, aki kapcsolatban mindenképp másokat akar csábítgatni?
2021. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A szemezés miért lenne olyan mint a flörtölés?
2021. febr. 6. 21:52
 15/29 anonim ***** válasza:
65%

14

Csak féltékeny a srác, valószínűleg önbizalomhiányos.

2021. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 subpasi ***** válasza:
65%
ne csak csók legyen, dugassa meg magát és jöjjön haza használtan, még élvezném is :P
2021. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
31%
Míg csak nézelődik nem baj.
2021. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Csak féltékeny a srác, valószínűleg önbizalomhiányos."


Tehát az az önbizalomhiány jele, hogy a szemezve flörtölés az flörtölés? Most nem egy sima összenézésre gondolok, hanem az igazi szemezgetésre, azzal csábítani szokták a másikat, az flörtölés. Micsaoda szakértők vannak itt. nem én vagyok az egyetlen pasi, aki nem örülne annak ha a nője ezt tenné, mindenki önbizalomhiányos itt ugye? Egyébként az önbizalmam ingadozó néha hiányom van belőle, néha túlteng de ez nem extrém szinten történik!

2021. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

18

Nem. A feltekenyseg az onbizalomhiany jele. Ha tudom, hogy mindent megadok a masiknak, akkor nem kell attol felnem, hogy megcsal.

2021. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"18


Nem. A feltekenyseg az onbizalomhiany jele. Ha tudom, hogy mindent megadok a masiknak, akkor nem kell attol felnem, hogy megcsal."


Itt nem volt szó semmilyen megcsalásról okoskám. Hol írtam én oylat, hogy attól félnék, hogy megcsal? Az önmagában baj, hogyha úgy viselkedik más férfiakkal, mintha szingliként hódítana de közben ottvagyok neki én. A másik meg, hogyha mindent megkap, miért szemezget úgy, mintha egy szingli hódítgatni akar? A féltékenységnek is vannak fokozata, az nem mániákus féltékenység ha zavar az, hogy az ember társa úgy viselkedik más pasikkal, mintha szingli lenne! A szöveg megértésének hiánya, na az probléma!

2021. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!