Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jogi következményei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jogi következményei lehetnek? Baj lehet belőle? Ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Ha pl. egy 48 éves nő elveszi egy 16 éves fiú szüzessegét az bűnnek számít? Miért? Milyen következményei lehetnek?
2021. jan. 31. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem az, feltéve ha nem tanár-diák viszony.
2021. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

14 éves kor fölött azzal szexelsz, akivel akarsz.

Jogilag tehát nem bűncselekmény.

Vallási vonatkozásban kevésbé vagyok járatos, de ezek a rendszerek úgy működnek, hogy minden bűn, ami egy kicsit is kellemes, tehát nyilván a szex is az. Nagy korkülönbséggel biztos dupla szorzót adnak rá, gondolom...

2021. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűncselekmény a törvény szerint annyi biztos, azt meg mindenki döntse el, hogy szerinte bűn-e.

Én mindenesetre imádtam volna ezt 16 évesen. Mondjuk most is, 19 évesen.

2021. jan. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn.
2021. jan. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idős vénasszony az unokáit nevelgesse! F, 42
2021. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A következmény maximum családi botrány, ha kiderül a szüleid felé, (ja nem, még az sem, mert nem lány vagy..... és remélem húzol gumit, mert ha nem, ugye vágod, hogy nem leszel megdicsérve, ha bekopog a nő anyuéknál, hogy mennyi gyerektartást érezne méltányosnak) - amúgy semmi illegálisat nem csináltatok.


Engem se hoznak lázba a az

ilyen korú srácocskák (40), de ettől a nagyis beszólástól most félig megőszültem ijedtemben. Nagyon nem esne jól, ha az addigra 16 éves fiam jóvoltából mama lennék 8 év múlva.😱😂

2021. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!