Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy a baj, ha irtózom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj, ha irtózom a pénisztől?

Figyelt kérdés

És semmilyen körülmények közt nem vágyom rá! De már mindenki nyaggat, hogy mikor lesz pasim. Én ugyan elbeszélgetek a fiúkkal (nem utálom őket), de a farkukra nem vágyom! Nagyon nem!


21L



2021. jan. 29. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
nem,még lehetsz leszbi vagy apáca....f
2021. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem baj, szóval ne agylj ilyeneken. A "problémád" ha tippelnem kellene abból adódhat, hogy nem voltál még férfival, vagyis szűz vagy. Na persze lehet hogy nem vagy az, és így sem vágysz rá, de annak is megvan az oka. Lehet hogy a lányokat szereted? Vagy lehet hogy a testiség nem is vonz annyira? Na majd ha jutottál valamire ezzel kapcsolatban, válaszolj mert érdekel!
2021. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
normalis dolog, tedd azt amit a legjobbnak latsz:)
2021. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem konzervatívan neveltek és ez mellé tinikoromban egy családtagomat volt "szerencsétlenségem" többször is meglátni maszturbálás közben. Igen nagy mérete volt, sokkoló volt a látvány.. Az első barátom 20 évesen volt és még hozzányúlni sem szerettem a szerszámához. Szerencsére ezt idővel kinőttem és onnantól szívesen oráloztam, később már le is nyeltem. Állítólag profin is csinálom, szóval még nálad is változhat a helyzet.
2021. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%

Haaaaaaat, így egyedül maradsz. (=single) vagy a kapcsolat eljut odáig és utána megszűnik.


Ha a pasi bevizezné, hátulról elviselnéd?

2021. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Az bizony baj.
2021. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére ti vagytok a kisebbség. Lehet, a templomban találsz hasonló képességű fiút, aki undorítonak fogja találni a puncid és csak sötétben mer egy ágyba feküdni veled. Azt is csak esküvő után.
2021. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 manly ***** válasza:
85%
Esetleg a lányokat kívánod ? Van ilyen, de akkor ez leszbikusság.
2021. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
én nem értem, felnőtt embernek hogy lehet általános esetben undorító ez a testrész (semleges még oké)
2021. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy baj. Sőt nem is baj. Lehet aszexuális vagy.
2021. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!