Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt élek egy fiubaratommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élek egy fiubaratommal nem olyan régóta, és szerintem meg akar dugni?

Figyelt kérdés

Múltkor azt mondta, hogy "hmm, de jó lenne egyszer egy igazán jót baszni" és közben elég kanosan nézett, de lehet már csak belekepzeltem 😅 kicsit úgy érzem, hogy közeledne, de nem akarok beegni

L22


2021. jan. 26. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez az engedélyünk kell vagy mi? :D
2021. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Gymnospermatophyta ***** válasza:
86%
9: Anyagi okok? Együtt könnyebb fizetni? Például? stb. Attól, hogy két ellentétes nemű egyén él egy fedél alatt, még nem feltétlenül kell lefeküdniük. Főleg, ha barátról van szó. Én biztosan nem feküdnék le lánybaráttal, elvégre barát és nem több. (jó, mondjuk én idegennel se)
2021. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk illene lenyomni néhány menetet, ha már úgyis megvan a vonzalom.
2021. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Eddig tetszett, de ez a stílus haaat... Nem tudom
2021. jan. 27. 15:21
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, miért, hogy beszéljenek az emberek a szexről? Mint egy Jókai-regényben? Vagy mint a Rosamunde Pilcher-filmadaptációkban?
2021. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!