Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, mostanában jutottunk el odáig a barátnőmmel hogy szexelünk. De valamiért nem tudok elmenni.

Próbálta nekem kézzel egy 10 percig, semmi. Utána szájjal kényeztetett egy 5 percig, de úgysem volt semmi. És szex közben sem, pedig majdnem egy órát csináltuk, ő meg már rég elment. Lehet a gumi befolyásolja? Vagy több idő kell neki? Esetleg nem kellene szex előtt maszturbálni pár napot?



2021. jan. 26. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a stressz, vagy teljesen a kezedhez szoktál ha sokat maszturbálsz
2021. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy a kezemhez szoktam. De ezen hogy lehet változtatni?
2021. jan. 26. 09:29
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Kitartással, kommunikációval és türelemmel.
2021. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2: egyszerű, nem matyizol amíg ez nem rendeződik.

A te ötleteid sem rosszak. Próbálj vékonyabb falu és/vagy nagyobb körméretű gumit venni. Lehet, az átlagnál nagyobb vagy és kicsit elszorít.

A stressz is hozzátesz. Igyatok meg előtte pár pohár vörösbort, az ellazít.

Amikor ő kézzel és orálisan nem tud elintézni, lehet az ő technikai hiányossága. Segíts neki, mondjad, meg nyugodtan, hogy mi az ami jól esik.

2021. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orál is gumiban volt?
2021. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem, csak szexhez használunk gumit
2021. jan. 26. 09:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azzal lesz a baj, hogy hozzászoktál a markod szorításához. Sztem nemhogy pár nappal előtte, teljesen föl kéne hagynod vele most egy darabig.
2021. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszoktad a kezed, akkor fejezd be amgadnak. Így is sokkal jobb ez a helyzet, mintha túl hamar elmennél.
2021. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Ja, verd ra a csaj arcara.
2021. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő mennyi idős?


Korábban is előfordult márt?

Hát vagy nem izgat fel a barátnőd látványa, az, hogy ő fogja vagy valami egészség ügyi problémád van... => Doki


L

2021. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!