Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kicsi a farkam legjobb ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsi a farkam legjobb ha veszek egy Fleshlightet és mellőzöm a nőzést?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 12 cm és 3.6 cm vastag.

2021. jan. 22. 08:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
légyszi igen így legalább nekem nagyobb esélyem lesz puncihoz férkőzni
2021. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
Kamu ez az egész. Te arra izgulsz ha aláznak. Ha lenne valós tapasztalatod te is nevetnél magadon. Sok randim volt már,de a "kisfarkú lúzerek" vagy ez a téma,véletlenül sem került szóba. Egyszerűen a lányok nem ilyenekről beszélnek egy randin. Hiteltelen kamugép vagy!
2021. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamu, mert ez is egy indok ami miatt ki írtam a kérdést. 181 cm vagyok nem is vagyok csúnya arról meg nem tehetek kicsi a farkam és végképp nem szeretem, ha aláznak. Inkább pont ezt akarom elkerülni. Viszont kár volt kiírni, mert egyből az első is ahogy bevágta lejött: igen rendelek Fleshlightet.
2021. jan. 22. 10:34
 24/28 anonim ***** válasza:
76%
Sok férfinek van normális élete kis mérettel! Ne add fel !
2021. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindeki olyan okos, de ha nektek lenne 12 centis farkatok, nem lennétek olyan nagy jampik!

Sajnos az enyém is ekkora, és tapasztaltam, hogy ekkorával nem lehet rendesen dugni.

Kell oda egy 15 centi minimum.

2021. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem engedjétek el a témát. A kérdező arra veri, hogy alázzák a kommentek.
2021. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező. Itt erre normális választ ne várj, mert, aki nem azt írja, hogy a 10cm álom méret a nőknek, az hülye. Nem számít a méret. Persze :D Talán el lehetne hinni, ha a nők nem az ellenkezőjét mondanák. Nem anonim közösségi oldalakon, videóban, élőben, stb, szóval bárhol, ahol látni/hallani, hogy tényleg nő, azt mondják, hogy jó az átlagos is, mert azzal is lesz orgazmusuk, de a nagyobb jobb, mert sokkal intenzívebb vele az orgazmus. Aztán jön a gyakori, ami egy anonim oldal és a "nők" mondják, hogy nem számít a méret. Szerinted melyik a hihetőbb?
2021. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell venned semmit,és ami fontosabb ne mellőzd a nőket.igen a szomorú igazság az,hogy minden nő kicsinek fogja tartani és mind nagyobbra vágyik.minimum 15-16cm de az álom a 18-20 annak már maga a látványa is tűzbe hozza őket nem meg a többi pláne ha tudják is használni.nekem is csak picivel nagyobb és én is gáznak tartom.de volt pár csajom,és attól el tekintve,hogy beismerték hogy jobb volna a nagyobb odáig voltak értem.nem.kellett kérném semmit tették maguktól amit kívántam.sexben mindent bele adtam ami csak tőlem telt és elégedettek voltak.vagyis az a lényeg,hogy ha szarul is érzed magad ne mutasd valahogy takard és ne stresszelj rá a meretedre.ha meg fogsz egy lányt nem fog ez miadt el utasítani a többi rajtad múlik.csak lazulj el,élvezd es adj bele mindent.menni fog.es nem.lesz probléma.biztos ,hogy nem vehetuk fel a versenyt a15+ cm-kell,de lehet jó élvezetes sexben részed többször is.a gond akkor jön ha ezzel foglalkozol stresszelsz akkor már el lesz baszva a sex is és a kapcsolat is.
2021. febr. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!