Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy túl közvetlen, neadjaég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy túl közvetlen, neadjaég haverkodós nőnek mennyi esélye van nálatok? Vagy nagyon kell a titokzatosság és a fokozatosság?

Figyelt kérdés

Na, hát az a helyzet, hogy eleinte, az első 3-4 találkozón annyira zavarban vagyok, hogy ezt kicsattanással, kedvességgel, túlzott érdeklődéssel és naivítással próbálom kezelni, ami miatt szerintem elég együgyűnek, csaknem butának tűnhetek, aki már egyből felfedte magát. Ez amúgy nincsen így, mert magamról keveset beszélek, nehezen nyílok meg igazán és nem vagyok feltétlenül butus, később lehet velem értelmesen is beszélgetni, mikor már ez a 'megfelelek-e neki' para lemegy rólam, de azt már általában (érhető okom miatt) nem várják meg. Ilyenkor vissza kellene fognom és inkább vállalnom a kockázatot, hogy esetleg közömbösnek vagy bunkónak tartanak? Kell az a vadászösztön és hódítás a férfiaknak?


22 L



2021. jan. 20. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tartom együgyűnek a lányt ha lányt ha látom hogy zavarban van, sőt az még lehet vonzó is. Valamennyire kell hogy még kelljen hódítani a lányt, az jól esik szerintem mindkét félnek.

Ezek miatt nem sikerül túljutni 1-2 randin?

2021. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!