Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfit a vad szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfit a vad szex izgat? Vagy van még kivétel?

Figyelt kérdés
Eddig minden párom a vad, "rapid" szexet szerette. Nyilván megtettem nekik mindent mert szerettem őket, de engem a lágyabb, romantikus szex izgat. Így 28 évesen kezdem azt érezni hogy lehet már soha nem fogom megtalálni azt akinek hasonlóak lennének (akár csak részben) a vágyai mint nekem. Életemben egyszer voltam ilyen férfival, de az is régen volt és mindössze 3 alkalom, viszont az csodás volt.

2021. jan. 20. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen partnerem. Nem volt rossz, de nem volt az az agyam is eldobom tőle élmény.
2021. jan. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
95%

Én az elején szeretem a romantikus,szenvedélyes lágyabb szexet,sok elöjátékkal oda vissza,sok csókolózással,aztán mikor kellöen "bemelegedtünk"akkor vadabbul is szeretem,vagy csak erössebben,aztán a végén ismét nyugisabb vagyok.

De volt már rá sokszor oélda hogy az egész lassú,romatikus szex volt,akkor éreztük egymásnak minden rezgését,és a vége úgy is hatalmas orgazmus lett,jó érzés az is.

39/F

2021. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!