Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Olvastam egy kutatást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Olvastam egy kutatást mi szerint 17 tanulmányt vontak egybe összesen 15000 péniszt mértek le orvosi körülmények között és 13,5 cm átlagméret jött ki. Nektek mik a tapasztalataitok ha azt vesszük amiket eddig láttatok? Mennyire reális ez?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10-es, lécci mesélj, végre oszlassa el egy autentikus személy a homályt!
2021. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Most mesélte el, mit meséljen még?
2021. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Az eredeti tanulmány más, mint a linkelt újságcikk, nem olyan közérthető, de a lényeg az, hogy egy híres londoni egyetemen 15500 hallgatót mértek meg, így jött ki a 13,2 cm átlag. A diákok között sok afrikai, ázsiai is volt, mert az egyetemen sok a külföldi. A kutatást végzők megjegyezték, hogy mivel önkéntes volt a részvétel, valószínűsííthető, hogy a valóság még kevesebb, mert a kis méretűek kevésbé akarhattak részt venni a megméretésben.

Ez az eddigi legnagyobb mintavétel és objektív mérés, és legalább 2 centivel kisebb mértet adott, mint a névtelen kérdőíves kikérdezés.

2021. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Ezt a tanulmány ismerem. Ez nem magyar férfiakon készült.

Ha megnézed a “nemzeti” átlagokat, akkor a magyarok előkelő helyet kapnak ezen a listán Európában (majdnem a legnagyobb, ha nem

az) és más földrészekhez képest is.

Szimplán nálunk nagyobbak a szerszámok, ami valószínűleg valami furcsa genetika eredménye lehetett.

A legtöbb országban kb 13-14 cm az átlag, nálunk kb. 16 cm. Azt hiszem afrikai társaink előznek meg ebben egyedül és, ha jól tudom nagyjából hasonló a északi népeknek is.

Ebben valóban jobban teljesít Magyarország.

2021. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Viszont itthon csak bemondásos mérések voltak ha jól tudom nyilván nagyrészt mindenki rádobott 1-2 centit nem hiszem hogy valamiért is nekünk nagyobb lenne 😅
2021. jan. 19. 23:54
 16/19 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

Nem, ez egy teljeskörű kutatás volt, aminél igenis lemérték mindenkinek.

Esküszöm keresem a referenciát, de nem találom, mert valószínűleg kitöröltem. Ha meglesz akkor belinkelem.

És nyugalom ezek rendes egyetemi kutatások voltak és nem ilyen nlcafes vagy hasonló baromságok.

Ebben az egyben hadd legyünk elismertek, mert igaz. Nem tudjuk pontosan miért, de így van.

Ha valaki nem hiszi el, az rendben van, végülis most nincs nálam semmi amivel bizonyíthatnám.(ez belegondolva kicsit furán hangzik)

2021. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Végre újra jó magyarnak lenni! Mi annyira tehetségesek vagyunk! Mi a jég hátán is... Ha egy magyar utolsónak megy be egy forgóajtón, elsőnek megy ki rajta. A Nobel-díjasok száma... Meg az olimpiai bajnokoké... Együtt dobban a szív, meg a vérrel teli fqsz.


Hát nem tudom. Ott van az a pici holland nemzet. Én hollandon még csak hatalmas fqszt láttam, de 14 éves srácon is a nudista strandon. És nem a gyarmatokról jött feketékről beszélek, hanem a fehérekről.

2021. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Megjósolom, hogy a #14-#16 sose fogja megtalálni azt a referenciát, mert ilyen nem történt Magyarországon. Tudnék róla, ha orvosi, humán biológiai szaklapban megjelent volna ilyen.

Hollandia híres arról, hogy az átlagmagasság a legnagyobb Európában, és abban a bizonyos Angol kutatásban, ahol a 13.2 cm-es átlag kiderült, ott is azt állapították meg, hogy van egy gyönge korreláció a testmagasság és a merev pénisz mérete között. Azt nem tudom, hogy a hollandok között a húspénisz gyakoribb-e, de az magyarázatot adna #17 megfigyelésére.

2021. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bár ahhoz képest, hogy ez gyakori kérdések, lehet releváns a szavazás. Általában az emberek ide 20 cm alatt semmit nem írnak, de ez valamiért egész normális.
2021. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!