Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmushiánnyal küszködő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmushiánnyal küszködő csajok, olyan sorstársakat keresek, akik csak masztival érhetik el az orgazmust, pasival szex közben egyáltalán nem! Mit tapasztaltok: van remény, hogy egyszer elvisz a párunk, vagy maradnunk kell az önkielégítésnél?

Figyelt kérdés

Ha netán sikerült valakinek túljutni ezen a problémán, hogyan oldotta meg? Együttlét alatt is csak masztival sikerült, vagy netán a férfi segítségével élvezett el?

Tudom, hogy mindannyian egyediek vagyunk, nem igazán általánosíthatunk és hogy minden fejben dől el, de néhányunknak talán erőt adhat és esetleg útmutatást, ha mi sorstársak egymás között megosztjuk eddigi tapasztalatainkat, észrevételeinket, aggodalmainkat, véleményünket!

Lehetőleg értelmes, segítő szándékú komoly válaszokat, kommenteket kérnék!

Trollkodók, priviző pasik és olyanok, akik nem érintettek valamilyen formában ebben a témában - kérem kíméljenek meg a válaszaiktól!

Köszönöm!



2021. jan. 18. 00:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nehezen ment az orgazmus ha más csinálnálta, az első kapcsolatomban alig volt, de nem is nagyon beszéltünk róla, mert ő biztos volt benne hogy amit csinál az jó én meg egy idő után nem mertem elmondani hogy nem. A következő párkapcsolatomban, teljesen őszintén elmondtam hogy mi esik jól, meg is mutattam, sokszor kérem hogy lassabban vagy finomabban, gyorsabban és így jutottam el oda, hogy rendszeressn van orgazmusom.
2021. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj, hogy talán nem vagytok egy hullámhosszon ezekben a dolgokban, nem passzoltok össze igazán.

Nekem azzal sikerült, akivel szinte olvastunk egymás gondolataiban, pontosan tudtuk megbeszélés nélkül is, mikor mi kell épp a másiknak.És egyre többet és többet hoztunk ki egymásból.Öddzehangoltság, kémia a titka szerintem.

2021. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Én előre leszögezem hogy a férfi táborból jövök, de nem okoskodni vagy beleszólni szeretnék a dologba, csak szerintem is nagy teher ha az embernek hiányzik az életéből egy ilyen kaliberű dolog.

Ahogy a legtöbben írják, az összehangoltságon áll vagy bukik a szexuális élet, különösen a nőknek. És ahol ezen már több évnyi gubanc van, ott nagyon nehéz helyreállítani a dolgokat.


Van viszont egy másik probléma is ami elég gyakori. A férfiak hajlamosak lusták lenni. Bénák meg pláne.

Ezzel csak azt mondom, hogy nagyon extrém dolog kell hogy megakadályozzon egy nőt az orgazmusában, hogy valóban lehetetlen legyen eljuttatni oda. Szóval, minden esély megvan arra hogy a partner legyen kevés csak a feladatra.

2021. jan. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves #12. és #13., első sorban a pszichés gátlásaim jelenthetik a legfőbb gondot véleményem szerint, de sajnos való igaz, hogy jó ideje nincs semmilyen összhang közöttünk ezen a téren.

Az elején még megvolt a kémia és az összhang is - mégisem klappolt valami az ágyban!

Lustaság, bénaság, tapasztalatlanság - ezekben is lehet valami, de a sok félsiker vagy sikertelenség elég demotiváló volt egy idő után így pár éve már "jegelem" az intimitást.

Ez nyílván nem megoldás hosszú távon, hiszen egyikünknek sem jó.

De már dolgozom rajta.

2021. jan. 19. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!