Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok , ha párotok szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok , ha párotok szeretné , el mennétek a kedvéért egy nudista strandra ?

Figyelt kérdés

Mikor még udvaroltam s randikra jártam , egyik (modell ) - alkatú lánynál , én voltam a 2. legesélyesebb nála , ezt ő monda nekem , személyesen .

Ám mégsem engem választott , mert nem voltam számára , elég izgalmas pasi !

A másik fiú , elmondása szerint , megkérte , hogy menjen el vele egy nudista strandra ! Ezt a felkérést nem tudta , vissza utasítani , de ezt már az után mondta nekem , hogy elment a strandra azzal a másik sráccal . A lánynak , ekkor vittem egy szál , vörös rózsát , de azt már nem fogadta el tőlem .


2021. jan. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Talán egyszer belemennék, de nem különösebben vonz.
2021. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Olyan helyre, ahol nem ismer senki igen, elmennék.
2021. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Elmennék,néha szoktam is,de nem valaki,hanem a magam kedvéért.Napozni szeretek fürdőruha nélkül,tehát ha járkálok,magamra veszek valamit.
2021. jan. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Őszintén , én magam is meglepődtem , mikor a lány akinek hosszabb távon udvarolni szerettem volna , ezt hozta fel érvnek , hogy én nem vagyok annyira izgalmas fiú , mint a másik jelölt !

Mert ugye én csak sétálni , presszóba , vagy vacsorázni , különböző szabadtéri programokra szerettem volna meghívni őt , ami nem piszkálta fel annyira a fantáziáját , mint a másik fiú által felkínált lehetőség , a nudista strand !

2021. jan. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!