Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostiknál jellemző dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiknál jellemző dolog hogy élethűen megjátszák az orgazmust? Biztosra vehető hogy megjátszás, vagy léteznek jelek amik arra utalnak hogy tényleg "elélvezett"?

Figyelt kérdés
Prostiként dolgozók véleménye lenne jó elsősorban, vagy bárki aki értelmesen válaszol.

2021. jan. 16. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
99%-ban megjátszák.
2021. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Volt hogy annyira túljátszotta hogy lelankadt. Útálom a szinészkedést.

A haverom egyszer dugott egy prostit egy erdőben hátulról állva, mellettük volt egy másik prosti aki cigizett. A csaj megszólalt: he, adj már egy slukkot.

2021. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Egy prostinál voltam Ő mesélte hogy a kolléganőjének dugás közben azt mondta a kuncsaft hogy élvezzen el.A válasz:"adj még 5000et elélvezek" :DDD
2021. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez benne lehet az árban, az alapcsomag része XD
2021. jan. 16. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére én igényes lányoknál voltam, és nem bohóckodtak ilyenekkel, hogy megjátsszák. De elméletileg van olyan eset, hogy tényleg orgazmusuk lesz, prostihoz sem csak szakadt szerencsétlenek járnak, van aki tényleg rendesen megdugja őket.
2021. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én sose játszom el az orgazmust.
2021. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# És prosti vagy?
2021. jan. 16. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 10-el voltam, de még sose adták jelét az orgazmusnak. Ha legközelebb valamelyik hangokat adna, biztosra venném, hogy csak színészet.


Én egyszer direkt megkértem egyiküket hogy adjon hangot hozzá és nem tette. Ennek ellenére szuper volt vele.

2021. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kérdés azért született mert én tapaszaltam olyat többször hogy olyan élethűen megjátszotta hogy az már zavaró volt, mert azt éreztem hogy tényleg kielégült, dehát prostinál nem kéne elhinnem ezt. Nem csak hangról beszélek, hanem a görcsös reakciókról, amik igazi gyönyört sugallnak, és jobbá teszi az élményt. De biztosra kell venni hogy kamu, mégha szeretném is hinni hogy nem.

Jelentősége nincs persze

2021. jan. 18. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!