Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell új bugyi és melltar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell új bugyi és melltartó egy céges bulira? Lányok....

Figyelt kérdés
Lányoktól érdekelne őszinte gondolat. Párom az ottalvós-berúgós céges házibuliba új tangával és melltartóval ékesítette fel kis testét. Ez lehet okom féltékenységre, vagy egy lány megcsalási szándék nélkül is tesz ilyet? Esetleg ez annak szól, hátha lesz valami?

2021. jan. 16. 16:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

A - "így jött ki a lépés"

B - reméli hogy este elkap/elkapod buli után

C - érte korábban egy rossz tapasztalat és emiatt fél/ vagy igényes

D - megcsal


Ahhoz hogy el lehessen dönteni megcsal-e kéne más tényező is, általában szokott lenni... takarja mostanában a telefont, szokott hazudni arról, merre jár? Csinál valami nagyon szokatlan dolgot?

Vagy esetleg tényleg csak egy szorongós személyiség? - bulin é is szeretek mindenből újat, vagy gyönyörűt és jó illatű dolgot felvenni, még fehérneműből is, mert félek hogy kilóg a gatyából vagy átüt a pólón (bár pont emiatt fura a tanga de ismerek olyan embereket aki a hagyományost igénytelennek tartja és ezért ilyenkor tangát vesz).

2021. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ott iszik egy picit,aztán este neked tartogatja magát meglepinek!
2021. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy készül vmk szexuális dologra. No vagyok és céges buliba nem vennék új fehérneműt, ez elég egyértelmű.
2021. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem új melltartót céges karácsonyi bulira minden hátsó szándék nélkül, mert arra a színre volt szükségem a ruhához, és hogy új melltartoban jobban álljanak a cicik a ruha alatt.
2021. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok, bugyit is esetleg azért, hogy ne látszódjon ruha alatt a szegély, vagyis ne mamás bugyi látszódjon.
2021. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező ezesetben rosszabb, mint a leggyanakvóbb barátnők.
2021. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Van neki a régiek között is jó állapotban lévő? Mert a nők nagyon megnézik a másik nőt, a legapróbb részletekbe menőleg. Kritikailag. És hát ott egy szobában aludva látják egymást fehérneműben is.
2021. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Covid van...
2021. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lányok a válaszokat. Ez ottalvós buli, és volt amúgy itthon szép bugyija, nem lett volna muszály venni. Kis cég, kb 6 ember van ott, ez épp most éjszaka zajlik, egy lakásban. Amennyire sejtem, az egyetlen kolléganő nem maradt ott csak fél nyolcig, a kijárási miatt, mert n alszik ott.A többiek hapsik. Eddig egy ilyen bulijuk volt kb 2hónapja, akkor nem tudom hogy új bugyiban ment-e. Csak a mostaninál, tegnap délután láttam, amikor a frissen vett fehérneműket vette elő. Egy mukkot nem szóltam emiatt neki. Csak elkapott valami rossz érzés. Most először. A múltkori bulinál teljes volt a bizalom . Amíg nem volt kijárási korlát, kocsmákba jártak ilyenkor, aztán mindenki haza. Most a helyzet miatt szerveztek ilyen ottalvóst.
2021. jan. 17. 04:30
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
A nőd egy csomó hapsival van ott alvós bulin? Ha a másik kolléganő hazament fél 8kor, akkor ő miért nem? Reménykedni mondjuk még szabad.... Szerintetek ezbelefér egy párkapcsolatba? Mondjuk meg is erdemleted, ha hagytad, hogy elmenjen. Valszeg jót röhögnek rajtad.
2021. jan. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!