Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi felajánlja egy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi felajánlja egy, vagy akár több havi fizetését, lesz olyan bevállalós nő, aki lefekszik vele?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 02:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Qrvának szokás hívni és van sok.
2021. jan. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Valaszd a konnyebb utat, a lenyeg, hogy neked semmit se kelljen valtoztatnod az eleteden.
2021. jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ mennyi az a havi fizetés és egészséges vagy-e.

Illetve meg kell bizonyosodni arról nem fogsz-e megölni,megverni mondjuk 3 hónap után..

2021. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Noren1989 ***** válasza:
77%
Eddig, az elmúlt pàrezer évben mindig lehetett anyagi javakért puncit bérelni...szóval nyilvàn sikere lesz ennek a fricinek.
2021. jan. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
30-40ezerert egy prosti siman lefekszik veled, nem kell tobbhavi fizetesed raszanni. nem hivatasos no pedig nem csinal ilyet, mert para.
2021. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
#14: Csak az nem mindegy, hogy mennyiért. Én próbálkoztam budapesti ingatlannal, próbálkoztam azzal, hogy fizetek neki egy nagyobb, párszázezres összeget, de csak olyan nők akadtak horogra (és még azokból is nagyon kevés, tehát hetente vagy havonta jelentkezett be 1-2), akik vagy prostik vagy még annál is drágábbak lettek volna.
2021. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!