Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek milyen a jó szexchat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

nem szexchatelek már, de az volt régen a jó amikor a partner elég kreatív és perverz volt

a sok "ez az folytasd" és társai csajoktól ment el a kedvem végleg

2021. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ami nem egyoldalú f.
2021. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Aki szeretne csatlakozni snapchat szexchat csoportba, az írhat
2021. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat a lányokat szeretem, akik játékosak, nevetősek, vidámak, és élvezik, hogy hatalmuk van.. emellett úgy játszanak a testükkel, mintha játék lenne. minden. nem eszköz. játék.
2021. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor van annyira bő szókincsű a lány hogy az ember el tudja képzelni és persze nem egyoldalú a beszélgetés, és olyan értelemben valós dolgokat ír körbe ami fizikailag megvalósítható lenne amúgy, tehát a realitás talaján marad...


Még kamasz koromban volt egy lány aki nagyon ügyesen forgatta a szavait és mikor "vége volt" a sztorizgatásnak akkor küldött egy képet a puncijáról hogy milyen állapotban van :D


Ezt mondjuk túlzás a szexchat szempontjából, de akkor kamaszként jól esett

2021. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok véleményt mondani, mert nem csináltam.
2021. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szeretem ha a lany bevallalos es aktivan ir, plusz engedelmesen simogatja magat.

Ha kozben kepet/videot is kuld akkor mar sokkal jobb

2021. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szókimondó a lány! Ha nem csak szavakkal válaszol! Ha ő is el meri mondani a vágyait, az érzéseit!

És persze ha valóban lány/nő, és nem csak egy unatkozó kicsi fiucska vagy egy vén buzeráns!

2021. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos itt olyannal nem találkoztam. Olyan volt, hogy a válaszai annyira rövidek és sterilek voltak, hogy inkább leléptem. Ez a" hmm jól csinálod, hmmm ez az, hmmm húúú" ez mi? Mert kb ez volt a legtöbb amit írt. Amikor pedig írtam hogy lehúzom a bugyiját, és részletekbe menően elmondtam mit csinálok odalent, egy ok-val nyugtázta.

N

2021. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem azóta bővült az egyszavas szókincse. Bocs, hamar küldtem el
2021. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!