Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek , csaltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek , csaltátok meg már valamilyen okból , a férjeteket , vagy barátját ? Ha igen , mik voltak az okok ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 17:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést , a kérdést rosszul írtam ki ! Azt szerettem volna kérdezni , hogy csaltátok -e már meg valamilyen okból a férjeteket , vagy barátotokat ?
2021. jan. 13. 17:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy a helyzet hozta, nincs oka.
2021. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Elment nálunk a melegvíz, tönkrement a bojler, párom mondta hogy beszélt a szomszéddal átmehetünk. Átmentem, ő mondta neki a hidegvíz is jó. Nyitva hagytam a fürdő ajtó, szomszéd csak türülközőt akarta hozni, de meglátott. Én őt. Nem tudom mi jött ránk. Ő közelép lépett én is közelebb. Rég nem szexeltem ilyen élvezeteset. Elmondtam a páromnak, megköszönte az öszinteséget.
2021. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Miután évekig nem volt szex, hiába próbálkoztam nála bármivel, jött egy kedves, szexis kolléga, akivel bepótoltam sokmindent.

Igazából csak olyat adtam oda a pasimnak, ami a férjemnek nem kellett, nem is érdekelte, úgyhogy ez lehet, hogy nem is megcsalás...

40N

2021. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen, pár hónapig volt szeretőm a férjem mellett.

37 n

2021. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan úgy gondolom, ahogy a 4.válaszoló!

Nálunk sincs évek óta szex éppen ezért nem is gondolom ezt megcsalásnak, ha néha mással vagyok.

41N

2021. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A feleségemnek mondtam engem nem érdekel ez a szex dolog, oldja meg, ahogy tudja, nem akarok róla tudni, aztán azért elmondta, volt szeretője több is, tartós. Elmegy, lerendezik, hazajön, nem érdekel. Ő ezért "csal" engem
2021. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Húha : Azért olvasok én itt olyan válaszokat , hogy egyes nőkön , nem csodálkozom , ha félre léptek !

Nem gondoltam volna , hogy ilyen sok férfi hanyagolja el a feleségét !

2021. jan. 13. 20:37
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem hanyagolom, csak nem érdekel a szex, mindent más megkap. Majd megérted 45 évesen, ha van egy 25 éves csajod
2021. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom a szex nélküli házasságban élő nők táborához. Sok éve nincs szex köztünk, pedig sok mindennel próbálkoztam. Hosszú tépelődés után egy szerető mellett döntöttem. Klasszikus értelemben megcsalás, de így, hogy nem élünk a férjemmel nemi életet, nem érzem annak.

N37

2021. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!