Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz jó egy szexchat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz jó egy szexchat, erotikus történet amit egy pasitól kapsz?

Figyelt kérdés

Írtam egyet egy csajnak de nem igazán tudom, hogy mennyire tetszene neki, aztán nem szívesen rombolnám le azt a pozitív képet ami benne rólam él. :D

Esetleg ha valakinek van kedve elolvasni és véleményt mondani az üzenetben megkereshet.



2021. jan. 10. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Írj ha gondolod.N
2021. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Jöhet nekem is. N
2021. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy attól lesz jó, hogy addigra már ismered valamennyire. Szóval ha kis romantikus akkor szeretkezés írsz le. Arról írj amit szeret, szerettek.

Szóval ne írj a prosztatamasszázsról, ha tudod hogy nem izgatja.

2#

2021. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldhetnéd :)
2021. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen véleményezem :)
2021. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnézem szívesen:)
2021. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elküldheted. És majd meglátod, ahány nő, annyi féle stílus izgatja fel. :)

Tényleg először meg kell ismerned a másikat, hogy mit szeret. Mit szeret a szexben, mi izgatja, a durvább szavakat, a finomabb stílust...

2021. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok 18/L
2021. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!