Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amatőr fotósként hol találhato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amatőr fotósként hol találhatok lányokat fehérneműs és soft akt fotózáshoz?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan fizetek érte, neki munka, nekem gyakorlat.

2021. jan. 7. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Rosszlányokon. Én onnan fotózok szebb igényesebb csajokat. Én gyakorló, neki meg jóljön a kép az oldalra
2021. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de profit nem igazán szeretnék.
2021. jan. 7. 23:38
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Facebookon van egy csoport. Tanuljunk együtt fotózni. Ott is vannak szép dekoratív lányok es ilyen célra. A másik pedig aaz "amatőr fotósok" csoport
2021. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom szerződéssel, stb...
2021. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
vannak ilyen ribik hidd el, rengeteg
2021. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak, csak jó lenne felhajtani 2-3-at....
2021. jan. 8. 00:13
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
instan probalkozz, latszik a csajokom ha vevok az ilyesmire.
2021. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazából hirdetni szeretnék valahol, hogy inkább ők jelentkezzenek. De köszönöm a tippeket.
2021. jan. 8. 00:27
 9/16 Mkdir ***** válasza:
93%
Nem tudom hány éves vagy, de a környezetedben is találsz hozzá modellt. Meglepodsz majd mennyien kötélnek állnak a fiatalok közül. még akthoz is, akár fel akt...stb de fehernemushoz meg még többen. Tapasztalat. Ja amúgy hidd el jobban is teszed ha olyan lányokat valogatsz akit ismersz el tudsz lazítani és ő sem feszeng a jelenlétedben, mert úgy nem tanulsz majd semmit. Jelentkezni nem igazán fognak hidd el. Ha tényleg a fotózás szeretete miatt szeretnéd fotózni őket akkor úgy sokat tanulhatsz ha ismered a modelled. Sokat csalodhataz meg gyakorlással is ha ez nincs meg, de persze lehet tevedek
2021. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mkdir ***** válasza:
80%
Ja meg egy jotanacs, azt ne hangoztasd a lányoknak főleg ha ismeretlen, hogy amatőr fotós vagy, csak annyit hogy gyakorlásra keresel és ennyi.
2021. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!