Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, láttátok Monica Bellucci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, láttátok Monica Bellucci bozontos punciját a Malena c. filmben? Szerintem gyönyörű!

Figyelt kérdés

A film a háború idején játszódik, ezért így kérte a rendező, így forgatták.

Magas vékony formás gyönyörű teste van, természetes ágyékkal. A fiatal srác letérdel elé és közelről nézi :)


2021. jan. 1. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam.
2021. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyönyörű! ;)
2021. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ezt a bejegyzést, mert a szexszimbólumok mind borotváltak, de ő itt nem. S ez annyira különleges és izgalmas :)
2021. jan. 1. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Kérd majd meg a barátnőd, hogy ne húzza le. Nem kell hallgatni a kis impotens ratyikra, hogy "fúj szőr, bele lehet fulladni" stb. :D A 3 legutóbbi barátnőm belement, imádtam. :)

(#2)

2021. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na megnéztem a jelenetet. Alapvetően nem vagyok oda a szőrös punciért, de Monica abban a jelenetben egész egyszerűen tökéletes volt, egy istennő. Szóval úgy összességében az egész színésznő 10/11-es.


Viszont a hónalját le lehetett volna borotválni.


Egyébként láttam abból a filmből mégegy erotikus jelentet, amikor mossa a melleit meg magát a vízzel meg a citrommal, az is tetszett.


Jó lehet ez a film, meg fogom nézni.

2021. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(1-es voltam)
2021. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen tényleg istennő! Nézd meg a filmet nagyon jó. Egyszerre erotikus és azért romantikus is, főleg a vége.

Van benne egy másik lány, egy prosti, neki is megmutatják szép bozontosát :))

2021. jan. 1. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek, szerintem is végtelenül érzéki és csábító a fullos punciszőrzet
2021. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4

Megmondjam mi a durva?

Húsz évvel ezelőtt még azért kellett könyörögni hogy egyszer legalább borotválja le, had lássa az ember úgy is, manapság meg azért kell könyörögni hogy ne tegye.

2021. febr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A filmet nem láttam, de volt már dolgom olyan bozontos puncissal, amin akkora átmérőjű szőr volt, mint egy koma-tál!
2021. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!