Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanacstalan vagyok.Anyosom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok.Anyosom evente 2-3-szor nalunk van 2-3 hetig.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleg provokativ! Kivagott ruhakat hord,ketertelmu megjegyzeseket tesz!a multkor arrol beszelt,hogy nott a mellmerete! Mondjuk nem kicsi,az biztos! 65 eves. Lehet ,hogy kacerkodik velem? Hogyan bizonyosaodhatnek meg rola? Eleg izgato,ha biztos lehetnek benne,hogy nem lesz belole problema,biztosan kikezdenek vele!
2021. jan. 1. 07:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9-es

Hogyan sikerult osszegabalyodnod vele?

2021. jan. 1. 09:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Hat ez hosszabb sztori, voltak előzményei
2021. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha az én anyám ilyenbe belemenne, úgy szájbaverném, hogy elszállna. A pasimat meg kiherélném kb.
2021. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Hagyjuk már. Akkora kamut vágsz itt le öcsém.
2021. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Ti hány évesek vagytok a feleségeddel?

Egyébként gusztustalan vagy.

Mondjuk némely kulturakban itt Magyarországon ez a divat..... gondolom ti is közéjük tartoztok.

2021. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De azt irtad, h furdesnel nyitva hagyja az ajtot... akkor h nem lattad?
2021. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!