Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy egy nő ha engedi az anált valószinűbb h vele marad, mint akkor ha ellenkezik emiatt?

Figyelt kérdés
Kérlek ne támadjatok emiatt. Nő vagyok és teljesen szűz. Épp eléggé tartok attól is h az elvesztés fájni fog. Erre már nem egy pasitől hallottam meg nőtől is h az anált ki kell próbálni és engedi mert akkor tuti magukhoz láncolják a pasit. Nah most ennek van alapja? Ha én olyan pasit fogok ki aki amúgy szeretné, de nem engedem akkor elhagyhat? 23/N

2020. dec. 31. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Aki ilyen miatt elhagy azért nem kár. Ezt vésd jól az eszedbe. Ne csinálj csak azért olyat amit nem szeretnél, hogy ne hagyjanak el!


Te szeretnéd?

2020. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Undorító féreg az olyan aki ilyenért elhagy
2020. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Az a férfi, aki emiatt hagyna el téged az nem igazi férfi szerintem.


Bár azt nem tudom, hogy emiatt szokás-e a másikat elhagyni. Ez nagyon szánalmas dolog (lenne).


Attól pedig ne aggódj, hogy fájni fog-e. Lépésenként haladjatok a szexuális kapcsolat felé, és mire eljön a pillanat addigra már nem is aggódsz majd. (itt nem az előjátékról beszélek)

Ameddig félsz, vagy nem bízol meg a társadban, addig lehetnek ilyen problémák.


A sok maszturbálás segíthet.

Ahhoz is eléggé el kell, hogy engedd magad és kideríted, hogy neked hogyan tetszik. Ez egy jó irányt mutat majd a szexben.

2020. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Az anállal nem láncolsz magadhoz senkit sem!

Max szembeköpöd magad, ha csak azért csinálod, hogy a pasi ne hagyjon el.

Ha valaki olyasmit akar rád erőltetni, amit te nem akarsz, akkor hagyd, hadd menjen!

2020. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Vannak anál mániások de azoknak ne add meg magad úgy is 20 csajuk lesz melletted. Nekem eléggé bejött egy pasi de egyszer hallottam hogy mesélte a haverjának hogy hetekig kellett nyaggatni a csajt egy análért és végül nem adta meg magát hát kidobta. Erre a haverja: "Haver, kidobtad akit szeretsz csak mert nem bsztad sgbe?
2020. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Főhösünk: Szerette a fene, csak dgni volt jó.


Na erről ennyit.


Bocsi véletlen elküldtem.

2020. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem baj, - hiába mondják itt feljebb a csajok - hogyha majd megpróbálsz a pasid kedvére tenni, ezt nagyon jól látod.

"Max szembeköpöd magad, ha csak azért csinálod, hogy a pasi ne hagyjon el." - #4, miért gondolod, hogy a kedvesed kedvéért engedni valamit, az helytelen? Mintha azért nem sütnél palacsintát, mert azt a párod szereti!

Kérdező, azt tudd, hogy megfelelő partnerrel a legtöbb nő élvezi az anális közösülést is.

2020. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem erőszakolja rád, akkor talán még te is meggondolod magad


Viszont bármire mondhatsz nemet, ha kényelmetlenül

érzed magad.


Esetleg, ha többször is izgat annál a bejáratnál(nem úgy, hogy az az elsődleges célja, hogy be is hatoljon) akkor talán meggondolod magad és egyszer megengeded neki.


Viszont mindkét fél részéről elfogadható a nem válasz a szex bármelyik módjára.


Hiszen az a lényeg, hogy mindkét(akárhány) fél élvezze a szexet. És akarja is, hogy a másik élvezze!

2020. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Csak azért hogy magadhoz láncold, azért nem érdemes belemenni semmibe. A szex arról szólhat csak, amiben mind a ketten önként benne vagytok. Bármi más már erőszak.
2020. dec. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Van olyan férfi, aki már úgy rászokott a popsizásra, hogyha ha nem engeded, el fog hagyni, azonban a legtöbb férfinak az anál nem lényeges szempont, sőt, nagyon sokan egyáltalán nem gyakorolják, mert nem is tartják normálisnak.

Ha olyannal jössz össze, akivel szeretitek egymást, ebből nem lehet gond!

2020. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!