Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, számotokra mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, számotokra mekkora az ideális pénisz méret?

Figyelt kérdés

Nem kell a "10 centi is jó csak tudd használni" baromság, meg a "férfi a fontos nem a farok" ökörségek, a kérdés adott, azt jelöljétek ami nektek ideális.


Üdv, egy nagyfarkú férfi.


2020. dec. 29. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
A férfi IS fontos, és a farok IS. Hiába van nagy farka, ha a férfi maga is csak egy farok, mint például a kérdező. De az is legalább ilyen rossz, ha a pasi kívül-belül tökéletes, miközben a kukiját meg nagyítóval kell keresni.
2020. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

"A férfi IS fontos, és a farok IS"


Mindez már magában hordozza, hogy lehet egy férfi normális, stb. ha nincs nagy farka, kuka.


De én is így vagyok a nőkkel. Ha rendes a nő, de csúnya, salátás alul, akkor szakítok vele.

2020. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
#11 ott a pont, eme tétel folyamodványa hogy egy átlagméret egy átlagon felüli (értelmi szinttel és közös hullámhosszal) rendelkező férfit bőven több mint tökéletessé tud tenni. A mikroméret meg az... hááááát ott már nagyon kell kapaszkodni hogy klappoljanak a dolgok.
2020. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Én sem szeretem a tul nagyot. Sok fiu hazudik hogy neki 20 cm kozbe meg 16... magyarorszagon az atlag meret tudjatok mennyi? .. nekem pl 15-18 ig idealis max. Az elso paromnak nem volt valami hu de nagy.. de elveztem vele nagyon , mert tudott banni a farkaval es velem is. Es persze szerelmesek is voltunk.
2020. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes hogy egy nő se méri le és egyiknek se számit a méret mégis tudják, és több tucat nagyfarkú paraszttal fekszenek le. És persze forditva is, egy nagyfarkú parasztnak 50-60 fullos nője volt, egy átlagos méretű vagy alattinak meg a nêhány dagadt maradék öreg nő.

Szerintem kicsit beszédes , kinek mi számit...

2021. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!