Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy kideríthetem, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy kideríthetem, hogy a férfi csak a "dugást" látja bennem, hogy váratom, akár hónapokig?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen
2020. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

"Mellesleg egy hülye nő miért érzi kiváltságos kegynek, hogy lefekszik egy férfival? Mindenkét fél genitáliája "kopik" ezáltal, sőt egy férfi többet "gürizik" míg kiterülve megcsinál...."


Húú, régóta olvastam ekkora igazságot, minden egyes betüvel egyetértek. Pontosan ez a jellemző, amit írtál, a csajok az egekben, azt hiszik, ők más dimenzióban vannak.

2020. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

#16

Én is így vagyok ezzel. Nekem ne adja oda magát. A szex társasjáték amihez két egyenrangú szereplő kell. Ha már annyit tepernek a nők az egyenjogúságért. Ha velem nem akar dugni akkor tudomásul veszem és viszlát.

2020. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Így csak azt derítheted ki, hogy egy szánalmas balfék-e a pali.

Épeszű, egészséges önbizalmű férfi nem vár hónapokig, akkor sem, ha komolyat szeretne, inkább keres olyan nőt, aki nem játszmázik vele.

Csak egy igazi béna balek fog hónapokat várni, mert más lehetősége nincs.

2020. dec. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!