Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap lefeküdtem az anyósomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem az anyósommal,míg a feleségem dolgozott.Érezzek ezért bűntudatot?

Figyelt kérdés

Estére ment dolgozni,elmentem hogy elviszem az anyjának az ajándékokat.Régebben is kacérkodott az anyja velem, de nem vettem sose.Most este kis szoknya fekete top volt rajta.

Azt mondta egyek vacsorát nála, majd utána odaadja az ajándékokat.

Ittunk kicsit beszélgettünk, majd azt vettem észre egyszer csak lehajolt mellettem,valamit felvenni, nem tudtam nem odanézni, szinte a fenekét láttam a szoknya alatt.

Valami beindult bennem, lehet észrevette ő is.Majd végeztünk a kajával és finoman bepróbálkozott, hozzáért a combomhoz.Elpirultam, mert a reakció nem maradt el, elkezdett felállni.Innentől csak rajta múlt mi lesz.Hozzáért.Itt eldőlt.Hatalmasat szeretkeztünk, de utána csak szótlanul ültem mellette az ágyban a feleségem járt a fejemben.

gyorsan eljöttem, ma nem is mentem el hozzá, csak a feleségem ment el meglátogatni az anyját.

Fel lehet ezt dolgozni, hogy csak egyszerű botlás volt?


2020. dec. 25. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen tényleg van?
2020. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Mond, hogy csak unalmadban fantáziálgatsz...
2020. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Az a durva, hogy ezt olvasva még én is felizgultam.. Nekem nem raknád be?
2020. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bevallom őszintén kicsit szégyellem magam.

Elmondani feleségemnek biztos nem fogom.

2020. dec. 25. 17:03
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenkor az a legjobb ha hallgat mindenki.Ha kiderülne óriási botrány lenne.Beszélj a mamival hogy ez csak egyszeri alkalom volt,és felejtse el mindenki.Hogy néz ki a feleséged,és hogy az anyós?
2020. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Karácsonyi kamu Kevin előtt.
2020. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
mi lesz, ha elmondja a feleségednek? lehet úgy gondolja, így lenne jobbn
2020. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Áh ez kamu
2020. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Kamu!!
2020. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy egyszerű botlás volt.De meglehet ismételni.
2020. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!