Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a cucc így szexi? Közönséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a cucc így szexi? Közönséges?

Figyelt kérdés

Ruha+nadrág kombo

[link]


2020. dec. 25. 00:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Szexi
2020. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha jó alakú a lány, ilyen cuccban mit gondolnátok?
2020. dec. 25. 00:24
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ hova, mikor, mi a cél vele. Ha 13 éves kislány vagy és így akarsz iskolába menni, vagy éppen így akarsz a családdal ünnepi vacsorázni, akkor közönséges.

Ha mész bulizni, és szexizni akarsz kicsit, de azért mégse tennéd ki mindened, akkor igenis szexi.

Bár tegyük hozzá, a képen a nőn minden szexi. Akár egy helyzethez illő ruhát is tehet ízléstelenné, ha rajtad nem áll jól (mondjuk haspóló).

2020. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Szexi csak a csaj nyaktól felfelé nekem nem jön be.
2020. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Iskolába ha felvenném az gáz? (ha lesz jelenléti) És nagykorú vagyok már, nem 13
2020. dec. 25. 00:26
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Ha jól áll, csinos vagy benne és úgy is érzed magad, tükörbe nézel és nem érzed gáznak, akkor mehet, miért ne.

Én is mentem már suliba cicanaciban, miniszoknyában, harisnyában, stb. Nem mellesleg ha úgy nézzük egy egyszerű, nem dekoltázsvillantó haspóló(/pulcsi), meg egy sima farmer, csak bőr hatású anyagból. Ha tükörbe nézel, és úgy érzed tul sokat mutat a fenekedből, vegyél hozzá hosszabb felsőt. De szerintem felnőtt nőnek jó alakkal nem ízléstelen és nem túlzás.

2020. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Iskolába gáz. Hacsak nem jobb jegyért hajtasz az ötvenes tanár bácsinál.

De mivel gyakorlatilag mindenki ilyen cuccban jár, inkább béna, mint szexi.

2020. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Szexi. Simán felveheted iskolába, mert nem mutat sokat. Ha ilyen alakod van (és tényleg ilyen), akkor simán.
2020. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az ilyesmi nem jön be. A visszafogottabb stílus jobban tetszik. Főleg a szoknya, klasszikus bugyi, ilyenek :P
2020. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha én meglátnék egy ilyen szerkójú lányt megkérdezném a tarifáját.


Ha a párodnak otthonra felveszed kis szerepjátékhoz vagy hasonló, teljesen oké és teljesen szexi.


De ha vadidegenek előtt akarsz ebben billegni akkor be akarnak majd fogni. De nem tartós kapcsolatra. Kis alkalmi csaj.

2020. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!