Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kisebb összefoglalást adni, hogy miről is lenne szó, majd felteszem a kérdésem.

Iskolai nap volt, és mivel kissé rendezetlen osztály voltunk, egyik órán a tanár úgy döntött az órájára, hogy ülésrendet tervez. Fiút lány mellé rendben osztott be mindenkit. Több lánnyal is jóban voltam az osztályban, és volt egy "link" kör, amivel szintén. Abból a körből mellém ültették az egyik lányt. Egy másik lányt (aki szintén annak a csapatnak a tagja volt)

velünk párhuzamosan a mellettünk lévő padsorba egy srác mellé.

Ez a két lány jóban voltak, és nem titok, hogy aki nem mellém került annak nagy valószínűséggel tetszettem, viszont amikor próbálkoztam vele beszélgetni, vagy kicsit nyitni, elég zárkózott volt, illetve nem úgy tűnt, mintha szimpatizált volna velem.

Vissza a storyhoz: a barátnőjével össze barátkoztam (akit ugye mellém ültettek) és jókat szórakoztunk egymás mellett, röhögcséltünk, stb.

Most jön a zuhany: miután ezt látva, (a párhuzamban ülő csajszi, akinek tetszettem, de nem viszonozta a barátkozásom) mert láttam, hogy nézett minket, óra után oda jött, hogy "sziiaa :) mi újság?" miközben max hetente váltunk 2 szót egyébként. Megkérdezte, hogy nincs-e kedvem vele hazamenni suli után. Undorítónak találtam, és találom ezt a fajta női viselkedést, és elküldtem.

Az lenne a kérdésem, hogy mit gondoltok erről a fajta viselkedésről? Így megy a lányoknál a párválasztás? Csak azért meg kell mutatni, és lenyomni a másik lányt, hogy ő a jobb? Van olyan férfi, akinek ez vonzó? 20/F



2020. dec. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Rivalizálás, ez ilyen. Ha elzavartad, akkor így jártál 🤷‍♂️
2020. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan kimondta, hogy kefélni akar, vagy csak te képzeltél többet egy Fortnite-ozós invitálásba?

Mellesleg egy átlag férfi egy percig sem habozott volna, de te homi vagy...

2020. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogyne lennék homi nem igaz? :D Mert nem egy IQ 0-ás szerencsétlen csávó vagyok, mint a többség :D

"Jéé, egy lány áthív magához, talán mégsem vagyok olyan csúnya..."

Először szeretek gondolkodni :D Nem vagyok homi, de az ilyen undok undorító

undok viselkedésre nekem nem áll fel.

2020. dec. 23. 20:56
 4/5 A kérdező kommentje:
És persze, hogy rivalizálás, csak akkor náluk ez a "párválasztás"? :D
2020. dec. 23. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem elég furcsa valóban.


Én mint szintén nő több dologra is gondolok.


Vagy azért nem fogadta a közeledésed, mert nagyon félénk, introvertált, tapasztalatlan és nem tudta hogyan reagáljon a közeledésedre. Bár ha tetszel neki legalább kicsit megpróbálhatott volna nyitottabb lenni. Aztán mikor meglátta, hogy a másik lánnyal milyen jól elvagytok és megijedt, hogy a másikkal összejössz ezért próbálkozott most ő.


A másik lehetőség pedig valóban a rivalizálás. Mikor próbálkoztál nem kellettél neki aztán mikor úgy tűnt, hogy más lánnyal jól el vagy, akkor megpróbált újra magába bolondítani.

2020. dec. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!